DIVERSE NIGHT OF THE JUMPS PONOWNIE W TAURON ARENIE KRAKÓW

9 grudnia 2015

12 marca 2016 r., godz. 18:00

Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie – Diverse NIGHT of the JUMPs wracają do Krakowa! Widzowie, którzy wybiorą się 12 marca 2016 r. do TAURON Areny Kraków mogą spodziewać się zaciętej rywalizacji pomiędzy najlepszymi zawodnikami świata, niesamowitych ewolucji wykonywanych na wysokości niemal trzeciego piętra oraz sporej dawki adrenaliny.

W 2015 r. bilety na krakowską rundę Mistrzostw Świata w Freestyle Motocrossie wyprzedały się już na sześć tygodni przed zawodami. Promotor wydarzenia w Polsce – firma Sportainment dołożyła wszelkich starań, aby w 2016 roku Diverse NIGHT of the JUMPs wraz z najlepszymi zawodnikami świata powrócił do TAURON Areny Kraków.

Pobiją rekord świata?

Konkurs Freestyle to nie wszystko, co dla fanów mocnych wrażeń przygotowali organizatorzy. Jak zawsze podczas Diverse NIGHT of the JUMPs widzowie będą mogli spotkać się z zawodnikami podczas Pit Party (w jego trakcie odbędzie się także sesja autografów). Kolejnych wrażeń dostarczą dodatkowe konkursy, ceremonia otwarcia i specjalne show. Wystarczy wymienić, że tego wieczoru zawodnicy spróbują pobić rekord świata w skoku wzwyż oraz sprawdzą, który z nich potrafi najlepiej połączyć wyścigi Supercross’owe z wykonywaniem tricków podczas wyścigu Race&Style.

Nie zabraknie także innych ekscytujących atrakcji: pokazu Freestyle’u na quadach w wykonaniu Patryka Siekaja i Macieja Siekaja, wyścigów najmłodszych adeptów Motocrossu w nowej odsłonie, energetycznego show z ogniem w wykonaniu Psycho Dolls i Enigma Art oraz występu laureatek konkursu na MISS FMX 2016. Jak zapowiadają organizatorzy w planie jest również unikalna akcja specjalna, o szczegółach której poinformują niebawem.

Diverse NIGHT of the JUMPs to propozycja nie tylko dla zapalonych fanów dwóch kółek, ale także dla całych rodzin, które bardzo licznie kibicowały zawodnikom podczas krakowskiej rundy Mistrzostw Świata w FMX w marcu 2015 r.

Warto wiedzieć

Bilety na wydarzenie są dostępne na portalu www.eventim.pl.

Organizatorem wydarzenia jest firma Sportainment. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.sportainment.pl.

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebook’u: www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs

Link do wydarzenia: http://www.facebook.com/events/1646140902321453/

Oficjalna strona Sponsora DIVERSE ExtremeTeam: www.diverseextremeteam.com

HARMONOGRAM

12 marca 2016 r.

16:00 Drzwi otwarte

16:30 Pit party (spotkanie, sesja foto z zawodnikami i ich maszynami, wywiady, konkursy, informacje na temat show)

18:00 Ceremonia otwarcia, fire show

18:15 Prezentacja zawodników

18:30 Kwalifikacje – 12 zawodników

19:15 Life Proof Race&Style – wyścig Supercross połączony z trickami (parami w systemie KO)

19:30 Przerwa

20:00 Drugie otwarcie

20:05 Kids Race – wyścig motocross dzieci

20:15 Maxxis Highest Air – skoki wzwyż na motocyklu

20:25 Finał

20:50 Show Specjalne

21:00 Ceremonia wręczenia nagród

21:05 Sesja autografów

21:30 Koniec