DIVERSE NIGHT OF THE JUMPS: POZNALIŚMY NAZWISKO DRUGIEGO TANDEM BACKFLIP HERO

1 marca 2016

12 lutego wyłoniona została finałowa piątka konkursu Tandem Backflip Hero. Podobnie jak w przypadku edycji jesiennej, tym razem chętnych na przeżycie przygody życia również było wielu. Tradycyjnie spośród nadesłanych zdjęć użytkownicy Facebooka wybrali swoich trzech faworytów, a dwa kolejne zostały wytypowane przez Sportainment Crew. W miniony weekend laureaci spotkali się na torze Drive Position pod Warszawą, aby zmierzyć się w ostatniej rundzie.

 

Kiedy już emocje po wirtualnej rywalizacji nieco opadły: Beata, Jarek, Sławek i Gerul stawili się na torze Drive Position, aby przejść przez ostatnie testy i dobrze się bawić. Niestety złośliwość rzeczy martwych dopadła piątego laureata – Piotra, który nie był w stanie dotrzeć na umówione miejsce. Pozostała czwórka w sobotę spędziła czas na torze motocrossowym, gdzie do ich dyspozycji były motocykle i quady. Szkolenie poprowadził wielokrotny Mistrz Polski Oskar Barański. Emocji przy pokonywaniu hop i zakrętów nie brakowało. W niedzielę z kolei królowały jeepy i gokarty. Po zmaganiach na torze żarty się skończyły. Nadszedł moment, w którym uczestnicy musieli wskazać osobę, która ich zdaniem zasługuje na wygraną. Laureaci zgodnie wskazali na Sławka Myśkowa, jednak Sławek zdecydował, że Jarek zasługuje na wygraną bardziej niż on. Tym sposobem Tandem Backflipa z Petrem Pilatem wykona Jarek Tworzydło.

Zanim zobaczymy Tandem Backflipa w TAURON Arenie Kraków 12 marca, przed Jarkiem pozostał jeszcze najważniejszy etap – trening z Petrem Pilatem. W przyszłym tygodniu laureat pojedzie do Czech i będzie trenował z Petrem skoki i Backflipy do basenu z gąbkami. O tym, jak przebiegały treningi będzie można przekonać się na bieżąco na Facebook’u Sportainment.

Podczas, gdy w Polsce decydowaliśmy, kto zostanie trzecim Polakiem w historii, który wykona salto w tył na motocyklu z Mistrzem Europy, w Berlinie rozegrano dwie rundy Mistrzostw Świata. Maikel Melero pobił i przebił rekord zwycięstw z rzędu, który do tej pory należał do Josha Sheehana. Australijczyk odnotował sześć wygranych, Melero po weekendzie ma ich już aż osiem i zdecydowanie liczy na więcej. Przed zawodnikami jeszcze jedna runda w Sztokholmie, a później Kraków. Czy to właśnie w Polsce Hiszpan wygra po raz dziesiąty z rzędu? Zobaczymy.

Jeśli chcecie zobaczyć na żywo salto w tył na motocyklu w tandemie, Maikela Melero ustanawiającego kolejny rekord świata, najlepszych zawodników Freestyle Motocrossu w akcji oraz wesprzeć dopingiem polskiego reprezentanta Marcina Łukaszczyka, a nadal nie macie biletów nie zwlekajcie – ostatnia pula biletów trafiła właśnie do sprzedaży!

Dostępne są jeszcze także ekskluzywne bilety VIP, dzięki którym będziecie mogli być bliżej najlepszych zawodników świata, niż kiedykolwiek przedtem!

Bilety do nabycia w Salonach EMPIK na terenie całego kraju oraz na stronie:

http://www.eventim.pl/diverse-night-of-the-jumps-2016-krakow-bilety.html?affiliate=APL&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=1549698%247008369&jumpIn=yTix&kuid=467537&from=erdetaila

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs

Oficjalna strona Sponsora DIVERSE ExtremeTeam www.diverseextremeteam.com

Strona wydarzenia: http://www.facebook.com/events/1646140902321453/

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT

Więcej informacji www.sportainment.pl

http://www.facebook.com/SportainmentMarketingAgency