Doda w TAURON Arenie Kraków!

2 listopada 2023

Gigantyczny sukces sprzedażowy koncertu Dody w Łodzi nie pozostawia wyboru: wokalistka ogłasza drugi show! Multimedialne widowisko w ramach Aquaria Tour, jakiego nie miał żaden polski artysta, odbędzie się także 6 stycznia 2024 roku w TAURON Arenie Kraków. To wydarzenie trzeba zobaczyć na żywo! Bilety na www.biletserwis.pl już trafiły do sprzedaży. 

 

Jedna hala – to za mało, aby pomieścić wszystkich fanów Dody na koncercie. Artystka zdecydowała zatem, że po ogłoszonym na 20 stycznia 2024 roku widowisku w Łodzi, wystąpi także w TAURON Arenie Kraków i to dwa tygodnie wcześniej, 6 stycznia. Już kilka dni temu podekscytowana Doda relacjonowała w swoich mediach społecznościowych, że będzie ogłoszony dodatkowy show. Choć pokazała fragment hali w Krakowie, fani i tak prześcigali się w domysłach o nową lokalizację.

 

W AQUARIA Tour Doda zabiera widzów w świat czterech żywiołów i w głębiny jej umysłu. To pierwszy w Polsce tego typu multimedialny show. Magiczna scenografia, dynamiczna choreografia i charyzma artystki sprawiają, że publiczność doświadcza wszystkich żywiołów każdym zmysłem! Wizualno-taneczne widowisko wprawia w osłupienie. Tak bogatej produkcji nie miał dotąd żaden polski artysta. Na tym koncercie Doda wychodzi z muszli, znika w zapadni sceny, tańczy sama i z formacją, fruwa w powietrzu, a do tego pada prawdziwy deszcz! Artystka kilka razy zmienia kostiumy. Feeria kolorów i dźwięków, niebanalne wizualizacje i wideoklipy wyświetlane w tle sceny – całość robi ogromne wrażenie nie tylko na ubóstwiających Dodę fanach. O jej scenicznych dokonaniach bardzo dobrze wyrażają się również jej koleżanki po fachu:

 

Lanberry: „Porywające, spektakularne show na poziomie światowym, niebanalne aranżacje hitów, które doskonale kojarzymy z rozgłośni radiowych i przede wszystkim, the one and only – Doda w fenomenalnej formie, prezentuje nam swój wulgartyzm i zaprasza do fascynującego świata Aquarii. To po prostu trzeba zobaczyć.”

Natasza Urbańska: „Aquaria Tour to niesamowite widowisko!”

 

Koncert w TAURON Arenie Kraków odbędzie się 6 stycznia 2024 roku. Bilety dostępne na www.biletserwis.pl.

Organizatorem koncertów jest agencja Prestige MJM.