Dream Theater wystąpi w TAURON Arenie Kraków

31 sierpnia 2021

Amerykańska grupa powróci do Polski w maju 2022 roku!

 

Zespołu Dream Theater w zasadzie nie trzeba przedstawiać. Giganci progresywnego metalu, uwielbiani przez fanów w całej Polsce, ponownie spotkają się z publicznością już wiosną przyszłego roku!

Dream Theater ruszy w europejską trasę promującą swój nadchodzący, piętnasty album studyjny. Wydawnictwo „A View From The Top Of The World” ukaże się już 22 października (Inside Out Music/Sony Music).

Na polski koncert zespołu zapraszamy 24 maja 2022 roku do TAURON Areny Kraków. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się już w najbliższy piątek, 3 września, o godzinie 10:00. Bilety będą dostępne wyłącznie na: www.ebilet.pl

DREAM THEATER (USA) progmetal:

Dream Theater to od lat największa grupa progmetalowa. Czerpiąc z takich gigantów, jak Rush, Yes, Kansas, King Crimson, Iron Maiden, czy Fates Warning, powstały w 1985 roku zespół złożony z wirtuozów, stworzył wiele arcydzieł, które uczyniły z niego legendę.

 

Spośród absolwentów prestiżowego Berklee College of Music, którzy założyli Dream Theater w drugiej połowie lat 80., do dziś są w zespole John Petrucci i John Myung. Pierwszy z Johnów oprócz bycia wspaniałym gitarzystą, jest też głównym kompozytorem repertuaru i od jakiegoś czasu ma wielki wpływ na brzmienie płyt. A wśród nich Dream Theater w dyskografii ma takie arcydzieła, jak „Images And Words”, „Awake”, „Metropolis 2: Scenes From A Memory”, czy „A Dramatic Turn Of Events”, dzięki której formacja otrzymała swoją pierwszą nominację do Grammy (za utwór „On The Back Of Angels”). W okresie pandemicznym Dream Theater przygotował piętnasty album „A View From The Top Of The World”. Poza wspomnianymi Johnami nagrali go James LaBrie, Jordan Rudess i Mike Mangini. „Nigdy nie spoczywamy na laurach. Kiedykolwiek tworzymy coś razem, wiemy doskonale, że nie możemy zawieść swoich fanów” – zajawia album Petrucci.

https://dreamtheater.net/
https://www.facebook.com/dreamtheater
https://www.youtube.com/watch?v=V462IsOV3js

Zagrają:
DREAM THEATER (USA) progmetal
+
Support

 

Kiedy: 24 maja (wtorek) 2022
Gdzie: Kraków @ TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7
Bilety: 189-299 zł – przedsprzedaż, 210-320 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety będą dostępne od najbliższego piątku, 3 września (10:00) na:
https://ebilet.pl (tylko miejsca siedzące)

Zapraszają
Knock Out Productions                                            
http://www.knockoutprod.net

https://www.facebook.com/productions.knock.out

https://www.instagram.com/knockoutprod