DŻEM

22 listopada 2017

25 listopada (sobota)

godz. 17:30 – otwarcie bram

godz. 18:30 – seminarium „Pali się”

godz. 19:00 – koncert zespołu Dżem

godz. 21:00 – planowana godzina zakończenia wydarzenia

UWAGA! Dostępne są jeszcze Pakiety VIP TAURON Areny Kraków – informacje: goo.gl/VfCuHv

Dżem to legenda bluesowo-rockowego grania. 25 listopada 2017 r. fani zespołu będą mieli okazję poczuć ducha prawdziwego bluesa w TAURON Arenie Kraków.

Zespół Dżem powstał w 1973 roku jednak potęga jego utworów sprawia, że są one aktualne również teraz. Charyzma członków zespołu z Ryszardem Riedlem na czele przyniosła im ogromne uznanie i popularność. Dżem w obecnym składzie to kontynuacja ważnej historii legendy muzyki. Niezliczona liczba hitów oraz niepowtarzalna atmosfera – tego wszystkiego doświadczycie podczas wyjątkowej trasy zespołu.

Warto wiedzieć

Koncert w TAURON Arenie Kraków odbędzie się w sobotę, 25 listopada 2017 r. o godz. 19:00. O godz. 18:30 odbędzie się seminarium z zakresu ochrony przeciwpożarowej „Pali się”. Bramy TAURON Areny Kraków zostaną otwarte o godz. 17:30. Planowana godzina zakończenia wydarzenia: 21:00.

Wejścia do obiektu – wejście nr 1, 2 i 3. UWAGA! Osoby z biletami na płytę – wejście nr 2. Prosimy o wcześniejsze przybycie to pozwoli uczestnikom koncertu na uniknięcia kolejek przy kontroli biletów.

Organizatorem wydarzenia jest Wagart, www.wagart.eu.

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

Strona zespołu: www.dzem.com.pl.

Bilety do nabycia na stronie: www.kulturairozrywka.pl, eventim.pl, ebilet.pl, ticketpro.pl oraz w sklepach Empik, Saturn i Media Markt.

W dniu wydarzenia kasy organizatora będą czynne od godz. 16:30-17:00.

Catering podczas wydarzenia 

25 listopada wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Aby dotrzeć do restauracji można skorzystać z wind i klatek schodowych nr 4 i 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram. W obiekcie czynne będą również punkty gastronomiczne, w ofercie których znajdą się przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

Przed otwarciem bram zapraszamy także do kawiarni przy Małej Hali TAURON Areny Kraków (przy wejściu nr 3).

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering.

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ. Informacje o parkingu w dniu wydarzenia są dostępne TUTAJ. W dniu wydarzenia parking zostanie otwarty o godz. 16:00.

W dniach wydarzenia w obiekcie, na poziomie A, czynne będą szatnie. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł. Zasady korzystania z szatni są dostępne TUTAJ.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.