Elektroniczny system kolejkowy w punkcie rejestracji uchodźców w TAURON Arenie Kraków/ Електронна система черги в пункті реєстрації біженців на TAURON Arenie Kraków

1 kwietnia 2022

Od 30 marca w punkcie rejestracji uchodźców w TAURON Arenie Kraków działa elektroniczny system kolejkowy dla osób starających się o numer PESEL. Numery dla osób czekających w kolejce wydawane są przez wojsko i wolontariuszy. Wydawanie numerków rozpoczyna się codziennie o godz. 8:00.

Obowiązuje zasada 1 osoba dorosła – 1 numer. W przypadku gdy w kolejce czeka opiekun z dziećmi na wydanym blankiecie dopisywana jest ich liczba, po to, aby cała rodzina mogła zostać obsłużona przy jednym stanowisku.

Numery wydawane są na bieżący dzień. Osoba, która wchodzi do obiektu może śledzić na ekranie, do którego ze stanowisk został przypisany jej numer. Osoby z małymi dziećmi i osoby starsze są pod specjalną opieką wolontariuszy i służb.

Obecnie w TAURON Arenie Kraków działa ok 30 stanowisk do wydawania numerów PESEL. Średnio wydawanych jest od 700 do 800 numerów dziennie.

***

Електронна система черги в пункті реєстрації біженців на TAURON Arenie Kraków

Від 30 березня, в пункті реєстрації біженців на TAURON Arenie Kraków,  діє електронна система черги для осіб які хочуть отримати номер PESEL.

Щоранку, о 8.00 годині, військові та волонтери роздають талони з номерами особам які знаходитися (фізично) в черзі.

Обов’язкова умова 1 талон – 1 особа

В випадку, якщо в черзі будуть очікувати батьки (опікуни) з дітьми, то в такому випадку діти будуть дописані до виданого талону батькам (для того щоб вся родина була прийнята одночасно та одним працівником)

Талони  видаються виключно на один день!

В приміщенні на екрані висвітлюються номери талонів і робочий стіл до якого має підійти дана особа.

Особи з малими дітьми  та старші особи мають зголоситися до волонтерів та певних служб.

На даний час в пункті реєстрації TAURON Arenie Kraków діє 21 робоче місце. Пропускна здатність близько 700 осіб в день.