ENRIQUE IGLESIAS SPEŁNIA PROŚBY FANÓW!!! WRACA DO POLSKI 7 MAJA 2019 ROKU!

15 października 2018

Po tym jak Enrique Iglesias otrzymał dziesiątki tysięcy listów od polskich fanów, postanowił spełnić prośbę i wystąpić raz jeszcze. W ramach trasy koncertowej „All the hits live” 7 maja 2019 r. zawita do TAURON Areny Kraków.

Enrique Iglesias zaczął komponować w wieku 13 lat. Kiedy miał 21, był już zaliczany do najbardziej wpływowych artystów popu. Za każdym razem, kiedy pojawia się na scenie, wywołuje niezwykłe emocje, rozkochując w sobie miliony ludzi na całym świecie.

Do tej pory, żaden ze współczesnych artystów, nie miał na swoim koncie tylu hitów, w tak krótkim czasie. Każdy potrafi zanucić: Bailamos, Rhythm Divine, czy Be With You, a najnowsze hity takie jak: Duele El Corazon, Subeme La Radio, El Baño, Move To Miami, czy najnowszy I Don’t Dance (Without You), regularnie meldują się na szczytach list popularności na całym świecie.

Piosenkarz niewątpliwie jest w doskonałej formie i kiedy postanowił zagrać kilka dodatkowych koncertów w ramach trasy po Europie, wszystkie bilety zostały wyprzedane w kilka dni! Z nowym tournée zaprezentował się w Pradze, Budapeszcie, Lublanie, Oslo, Atenach, Kopenhadze i Lizbonie. W zeszłym miesiącu Enrique Iglesias na koncert w Kijowie wyprzedał całkowitą liczbę biletów w ilości 75 000.

Warto wiedzieć

Bilety na koncert “All the hits live” w Krakowie będą dostępne w przedsprzedaży na stronie http://eventim.pl/ dla najwierniejszych fanów – w specjalnej cenie – ze zniżką 25 złotych. Przedsprzedaż rozpoczyna się 17 października 2018 roku o godz. 10.00, oficjalna sprzedaż rusza od czwartku 18 października 2018 roku na Eventim.pl.

Organizatorem wydarzenia jest: agencja ART BG / artbg.org

Informacje o artyście i trasie koncertowej są dostępne na stronie: www.enriqueiglesias.com.

Przypomnijmy, że Enrique Iglesias po raz pierwszy wystąpił w TAURON Arenie Kraków w grudniu 2016 r.