EROS RAMAZZOTTI W KRAKOWIE Z NOWĄ PŁYTĄ

10 kwietnia 2015

cover_1400x1400_INT_standard-1

EROS RAMAZZOTTI W KRAKOWIE Z NOWĄ PŁYTĄ

 

29 września w TAURON Arenie Kraków wystąpi Eros Ramazzotti – jeden z najpopularniejszych włoskich muzyków na świecie. Krakowski koncert odbędzie się w ramach światowej trasy koncertowej promującej najnowszą płytę “Perfetto”.

 

Eros Ramazzotti jest niewątpliwie jednym z najpopularniejszych włoskich artystów W ciągu swojej 30 letniej kariery sprzedał ponad 40 milionów płyt na całym świecie, a jego koncerty zgromadziły do tej pory ponad milion widzów na całym świecie.

 

Najnowszy, 13 album studyjny Erosa Ramazzottiego zatytułowany “Perfetto” ukaże się 12 maja!

Album “Perfetto” zawiera 14 premierowych piosenek nagranych w Los Angeles, Mediolanie i Rzymie. Za produkcję odpowiedzialny jest sam Eros Ramazzotti oraz jego długoletni współpracownika – Claudio Guidetti. W nagraniu płyty wzięli udział utytułowani muzycy, tacy jak: perkusista – Vinnie Colaiuta (Joni Mitchell, Herbie Hancock, Quincy Jones, Leonard Cohen) czy gitarzysta – Michael Landau (Michael Jackson, James Taylor, Miles Davis).

 

Wybór tytułu albumu Eros Ramazzotti tlumaczy w następujący sposób: “Kiedy kończysz pracę nad projektem, dokonujesz ostatniego szlifu i stwierdzasz – Perfetto! To wyrażenie jest rozumiane na całym świecie!”

 

Album “Perfetto” promuje piosenka “Alle Fine Del Mondo”: http://www.youtube.com/watch?v=ApIWBkMyEnE

 

W ramach światowej trasy koncertowej promującej krążek „Perfetto“, Eros Ramazzotti wystąpi przed polską publicznością już 29 września 2015 roku w TAURON Arenie Kraków.

Bilety na ten koncert dostępne są na stronie www.eventim.pl oraz w punktach sprzedaży Empik

 

Tracklista:

 

ALLA FINE DEL MONDO

IL TEMPO NON SENTE RAGIONE

PERFETTO

SBANDANDO

SOGNO N.3

ROSA NATA IERI

VIVI E VAI

UN’ALTRA ESTATE

L’AMORE E’ UN MODO DI VIVERE

IL VIAGGIO

TU GELOSIA

SEI UN PENSIERO SPECIALE

BUON NATALE (SE VUOI)

TRA VENT’ANNI