EXPOZYCJA

1 maja 2018

WYKŁADY I WARSZTATY DLA MIŁOŚNIKÓW FOTOGRAFII I FILMU

EKSPOZYCJA SPRZĘTU FOTO-WIDEO

22 maja (wtorek) godz. 10:00-18:00

23 maja (środa) godz. 9:00-17:00

TAURON Arena Kraków – sale konferencyjne

Chciałbyś zapoznać się z nowościami sprzętowymi światowych producentów? Pośród szerokiej oferty sprzętowej jesteś nieco zagubiony i chciałbyś otrzymać fachowe doradztwo? Planujesz zmianę systemu, ale masz wątpliwości? Lubisz uczestniczyć w ciekawych spotkaniach i prelekcjach, które inspirują Cię i pomagają się rozwijać? Mamy dla Ciebie propozycję! Zapraszamy do udziału w wydarzeniu „EXPOzycja”, które odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 22 i 23 maja. Jego organizatorem jest sklep Foto-Plus.

Podczas „EXPOzycji” będzie można zapoznać się z szerokim asortymentem aparatów, kamer, obiektywów, dronów, statywów, stabilizatorów, sprzętu studyjnego, monitorów, drukarek, urządzeń rejestrujących dźwięk oraz wszelakich akcesoriów. Będzie możliwość sprawdzenia sprzętu w praktyce i uzyskania eksperckich porad. Do dyspozycji miłośników fotografowania i filmowania będą pracownicy sklepu.

Dużą atrakcją będzie możliwość bezpłatnego udziału w warsztatach i prelekcjach podczas, których swoimi historiami i doświadczeniem podzielą się znane osoby z branży foto-wideo. Dzięki warsztatom uczestnicy dowiedzą się jak najlepiej wykorzystać swój sprzęt i usprawnić swoją pracę. Wśród interesujących tematów każdy powinien znaleźć coś dla siebie, zarówno profesjonaliści jak i początkujący fotografowie i operatorzy. „EXPOzycja” to również możliwość spotkania, dyskusji i wymiany doświadczeń z praktykami, pasjonatami oraz osobami związanymi z branżą foto-wideo.

Dodatkowo wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z możliwości zakupu sprzętu w okazyjnych cenach. Będzie to doskonała okazja do wymiany swojego fotograficzno-filmowego ekwipunku lub nabycia wymarzonego produktu.

Warto wiedzieć

„EXPOzycja” odbędzie się w TAURON Arenie Kraków (w salach konferencyjnych) w dniach: 22 maja (wtorek) – godz. 10:00-18:00; 23 maja (środa) – godz. 9:00-17:00.

Wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji ZAPISZ SIĘ. Zapisy potrwają do 20 maja 2018.

Organizatorem wydarzenia jest sklep Foto-Plus (www.fotoplus.pl).

Dodatkowe informacje o wydarzeniu – lista wystawców oraz tematy wykładów i warsztatów – są dostępne na stronie: www.fotoplus.pl/oferty-specjalne/expozycja-film-fotografia/