EXPOZYCJA

13 marca 2019

PRELEKCJE I WARSZTATY DLA MIŁOŚNIKÓW FOTOGRAFII I FILMU

EKSPOZYCJA SPRZĘTU FOTO-WIDEO

9 maja (czwartek) godz. 10:00

10 maja (piątek) godz. 10:00

TAURON Arena Kraków – sale konferencyjne

Wstęp wolny, po wcześniejszej rejestracji ZAPISZ SIĘ

EXPOzycja to darmowe wydarzenie organizowane przez firmę Foto-Plus, którego celem jest prezentacja najnowszego sprzętu do fotografii i filmowania oraz przekazanie inspirującej wiedzy.

Nazwa „EXPOzycja” to zabawa słowna mając na celu podkreślenie charakteru imprezy. Z jednej strony eksponowany będzie nowoczesny sprzęt, a z drugiej prowadzone będą warsztaty uczące jak ten sprzęt prawidłowo wykorzystywać, czego symbolem jest prawidłowa ekspozycja (naświetlenie) zdjęcia. Wydarzenie ma inspirować do rozwijania się oraz podnoszenia swoich umiejętności. Umożliwia też przetestowanie różnych rozwiązań sprzętowych i wybranie tego najlepiej odpowiadającego własnym potrzebom.

Wydarzeniu towarzyszą liczne warsztaty i prelekcje znanych fotografów i filmowców. Prezentacje są bogate w przydatne rady i niezbędną wiedzę. W części targowej uczestnicy mogą zapoznać się z nowinkami sprzętowymi oraz produktami, które usprawnią ich pracę na każdym etapie tworzenia. Swoje stoiska przygotowują najwięksi i najpopularniejsi producenci. Do dyspozycji dostępni są również doradcy, którzy dopasują najlepsze rozwiązania do określonych potrzeb oraz budżetu. EXPOzycja to również doskonała okazja do zakupów, gdyż dla uczestników będzie przygotowana atrakcyjna oferta handlowa.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się na strnie: http://www.fotoplus.pl/expozycja/

Zapisz się już teraz: http://www.fotoplus.pl/expozycja/rejestracja