Fajne lato RMF: sanah

15 maja 2024

29 sierpnia 2024 r. – plener przy TAURON Arenie Kraków

Dużo słońca i dużo dobrej muzyki – to definicja fajnego lata, które dla swoich fanów zaplanowała sanah! Najpopularniejsza polska artystka zaprasza na letni koncert w Parku Lotników Polskich!

Przed nami wakacje z najlepszą ścieżką dźwiękową. Artystka podczas koncertu zagra swoje największe przeboje w iście letnich aranżacjach, ale jak zwykle – sanah szykuje także muzyczne niespodzianki!

Sprzedaż biletów rozpoczęła się 16 maja na Eventim PL.

sanah to obecnie najpopularniejsza artystka polskiej sceny muzycznej. Może pochwalić się niepowtarzalnym stylem pisania piosenek – w warstwie tekstowej z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją. Autorka jednego z największych hitów w polskiej muzyce pop ostatnich lat – „Szampana” oraz niezliczonych złotych, platynowych, multiplatynowych i diamentowych przebojów, wśród których znajdują się: „Melodia”, „Ale jazz!”, „etc. (na disco)”, „ten Stan”, „Szary świat”, „ostatnia nadzieja” czy „Nic dwa razy”.

Rekordy popularności biją nie tylko utwory sanah na listach przebojów i w rankingach sprzedaży OLiS, ale również teledyski artystki, które osiągają milionowe wyświetlenia. Nieustannie od 2020 roku artystka jest w trasie i niemal wszystkie koncerty mają status „wyprzedanych”.

Organizatorami koncertu są: Good Taste Production, DM Agency, Magic Records; patron medialny: RMF FM.