Ferie w Zimowej Arenie - 17-30 stycznia

14 stycznia 2022

Zapraszamy do aktywnego spędzenia ferii zimowych przy TAURON Arenie Kraków! Czeka na Was lodowisko, tor curlingowy, górka do zjeżdżania na pontonie, animacje dla dzieci, prezenty z okazji Dni Babci i Dziadka oraz mnóstwo pysznego jedzenia w Arenie Garden.

W czasie ferii zimowych, które w Małopolsce rozpoczną się 17 stycznia i potrwają do 30 stycznia lodowisko przy TAURON Arenie Kraków będzie czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 9:00-21:00 oraz od piątku do niedzieli w godz. 9:00-22:00. Codziennie o godz. 12:00, 15:00 i 18:00 – półgodzinna przerwa techniczna.

Dzięki współpracy z Wydziałem Sportu Urzędu Miasta Krakowa dzieci i młodzież szkolna z Krakowa, w wybranych godzinach, mogą skorzystać z lodowiska bezpłatnie. W okresie ferii będzie to możliwe w dni powszednie w godzinach 9:00-15:00. Wstęp jest możliwy za okazaniem legitymacji szkolnej. Dzieci do lat 12 mogą jeździć na lodowisku wyłącznie z opiekunem (w tym przypadku konieczny jest zakup biletu przez osobę dorosłą). Zwolnienie z opłaty za wstęp przysługuje opiekunom grup szkolnych (1 osoba/ 10 uczniów). Z akcji mogą również skorzystać przedszkolaki – pod okiem rodziców. Pozostałe zainteresowane osoby, w tym samym czasie, mogą kupić bilet na lodowisko.

Dodatkowe informacje o lodowisku i zapisach dla grup są dostępne na stronie: www.tauronarenakrakow.pl/lodowisko-przy-tauron-arenie-krakow-harmonogram-styczen-2022.

Pyszności i atrakcje dla całej rodziny

Strefa gastronomiczna Areny Garden i Arena Coffee w Małej Hali będą czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-20:00, a w soboty i niedziele w godz. 10:00-20:00. W ofercie są m.in. frytki, pizza, dania z grilla, burgery, kebaby, dania meksykańskie i węgierskie oraz słodycze: gofry, donuty serwowane w Słodziaku i pyszne desery oraz ciepłe napoje w Arena Coffee.

Dodatkowe kalorie będzie można spalić na pontonowej górce zjazdowej (Snow tubing) w godzinach działania strefy gastronomicznej.

W czasie ferii w Arenie Garden będzie można wziąć udział w niedzielnych  animacjach z Doktorem Clownem – 23 stycznia i 30 stycznia (w godz. 12:00-16:00) oraz we wspólnym dekorowaniu ciasteczek z okazji Dnia Babci i Dziadka – 22 stycznia (sobota) o godz. 13:00 w Arenie Coffee. Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie:  www.facebook.com/ArenaGardenKrakow.

Ferie z curlingiem

Krakowski Klub Curlingowy zaprasza na coroczną akcję „Ferie z curlingiem”. Po raz pierwszy odbędzie się ona na torze curlingowym w TAURON Arenie Kraków.

Bezpłatne zajęcia będą się odbywać od wtorku do piątku, w godz. 14:00-17:00, obowiązują wcześniejsze zapisy. Dodatkowe informacje będą dostępne wkrótce na stronie www.curlingwkrakowie.pl.

Każdy uczestnik będzie miał zapewniony profesjonalny sprzęt w postaci szczotki, slajda do ślizgu na lodzie oraz kamienie do gry. Należy pamiętać, aby wziąć ze sobą wygodny ubiór, obuwie zmienne sportowe, koniecznie czyste i dużo zapału do gry.

www.facebook.com/kkc.curling, www.facebook.com/curlingwkrakowie