FINAŁ II LIGI

14 maja 2017

R8 BASKET KRAKÓW VS WKS ŚLĄSK WROCŁAW

Mała Hala TAURON Areny Kraków

20 maja (sobota), godz. 16:00

Obchody zakończenia sezonu od godz. 14:00

Drużyna R8 Basket AZS Politechnika Kraków zapewniła już sobie awans do I ligi. Teraz przed nimi ostatni mecz sezonu, w którym zmierzą się z WKS Śląsk Wrocław. Zapraszamy w sobotę (20 maja) do Małej Hali TAURON Areny Kraków. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Zawodnicy R8 Basket tak zachęcają do kibicowania na swoim profilu na facebooku: „Przed nami ostatni mecz sezonu! Awans już mamy, ale skoro do zdobycia jest jeszcze Mistrzostwo II Ligi, to chcemy je zdobyć!!! Tym bardziej, że w finale rozgrywek naszym rywalem będzie legendarna drużyna WKS Śląsk Wrocław. My dopiero budujemy swoją historię. Oni mają ją wielką (17xMistrz Polski) i pragną ją odbudować. Lepszego finału nie można było sobie wymarzyć. Zapowiada się niesamowity mecz. Największy mecz w historii naszej drużyny!!! Bądźcie tego dnia razem z nami. Stwórzmy wspólnie niezapomniane widowisko pełne sportowej radości. Obie drużyny na to zasłużyły!”.

Finałowe atrakcje

Z okazji finału organizatorzy szykują wyjątkowe show. Mecz zaczyna się o godz. 16:00, ale na Małej Hali TAURON Areny Kraków będzie się wiele działo już od godz.14:00, więc warto być z drużyną od początku.

Harmonogram imprezy:

godz. 14:00-15:00 – Turniej Małej Ligi Koszykarskiej Radwan Sport

godz. 14:00-15:45 – specjalne atrakcje związane z zakończeniem sezonu: konkursy z nagrodami oraz zabawy dla dzieci i dorosłych (prowadzi Kacpa.pl), występy (m.in. tancerze oraz pokaz wsadów z udziałem Piotra Grabowskiego)

godz. 15:45-16:00 – wyjątkowa prezentacja drużyn (światła, muzyka, wizualizacje – poczujecie się jak na meczu NBA)

godz. 16:00 – rozpoczęcie meczu finałowego. W przerwie meczu m.in. rzut za 10000 zł!

godz. 17:30 – koniec meczu i ceremonia wręczenia pucharu, medali oraz nagród indywidualnych

godz. 18:00 – To oczywiście nie jest pewne, ale mamy nadzieję, że będzie to fiesta związana ze zdobyciem Mistrzostwa II Ligi!

Podczas finału z zawodnikami cały czas będzie zespół cheerleaders NEXT CHEER Generation oraz Bboys Kraków Familia, a całą imprezę poprowadzi jedyny i niepowtarzalny DJ Chester.

Parking i dojazd

Uwaga!

W związku z tym, że 20 maja (sobota) w Arenie Głównej odbywa się Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie parking TAURON Areny Kraków będzie płatny (koszt 30 zł).

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.