FIVB KLUBOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN 2017

17 grudnia 2017

17 grudnia (niedziela) – mecz o trzecie miejsce i finał

godz. 16:00 – otwarcie bram

godz. 17:30 – mecz o trzecie miejsce: Sada Cruzeiro vs PGE Skra Bełchatów

godz. 20:30 – Zenit Kazań vs  Cucine Lube Civitanova

godz. 23:30 – planowane zakończenie wydarzenia

Zenit Kazań i  Cucine Lube Civitanova  zagrają w niedzielę (17 grudnia) w TAURON Arenie Kraków o zwycięstwo w FIVB Klubowych Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. O trzecie miejsce powalczą Sada Cruzeiro i PGE Skra Bełchatów.

Klubowe Mistrzostwa Świata to sport na najwyższym poziomie. W Polsce rozgrywki tej rangi odbywają się po raz pierwszy. W fazie grupowej, która została rozegrana w dniach 12-14 grudnia w Łodzi i Opolu zagrało osiem drużyn, w tym dwie polskie: PGE SKRA Bełchatów i ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Pozostałe to: Sarmayeh Bank Volleyball Club (Iran, mistrz Azji), Sada Cruzeiro (Brazylia, obrońca tytułu, mistrz Ameryki Południowej), Cucine Lube Civitanova (mistrz Włoch), Zenit Kazań (Rosja, triumfator Ligi Mistrzów), Shanghai Volleyball Club (Chiny, „dzika karta”), Personal Bolivar (mistrz Argentyny).

Cztery najlepsze drużyny spotkały się w Krakowie 16 grudnia (sobota) i zagrały w półfinałach. W pierwszym półfinale: Zenit Kazań pokonał Sadę Cruzeiro 3:0, w drugim Cucine Lube Civitanova 3:0  PGE Skrę Bełchatów .

W niedzielę (17 grudnia) mecz o trzecie miejsce zostanie rozegrany o godz. 17:30, a zaraz po nim o godz. 20.30 pełen niezapomnianych sportowych wrażeń finał, w którym poznamy najlepszy klub świata!

Dodatkowe informacje o wydarzeniu: www.kmspolska.pl; Facebook: http://www.facebook.com/KMSPolska/; Twitter: twitter.com/KmsPolska

WARTO WIEDZIEĆ

Harmonogram wszystkich meczów mistrzostw jest dostępny TUTAJ.

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

Informator kibica jest dostępny TUTAJ.

Wejścia do obiektu: wejście nr 1, 2 i 3.

Harmonogram meczów w TAURON Arenie Kraków

17 grudnia (niedziela) – mecz o trzecie miejsce i finał

godz. 16:00 – otwarcie bram

godz. 17:30 – mecz o trzecie miejsce

godz. 20:30 – finał

godz. 23:30 – planowane zakończenie wydarzenia

Informacje o biletach

Bilety można kupić za pośrednictwem strony:  www.ebilet.pl/sport/pilka-siatkowa/siatkowka/.

17 grudnia (niedziela) kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 11:00 do 21:00, Kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) od godz. 16:00 do 20:30.

Informacje o Pakietach VIP TAURON Areny KrakówTUTAJ, tel. +48 739 455 725 i +48 733 376 080, e-mail: skybox@tauronarenakrakow.pl.

Catering podczas wydarzenia

17 grudnia  (niedziela) wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Aby dotrzeć do restauracji można skorzystać z windy nr 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram. W obiekcie czynne będą również punkty gastronomiczne, w ofercie których znajdą się przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

Przed otwarciem bram zapraszamy także do kawiarni przy Małej Hali TAURON Areny Kraków (między wejściem nr 2 i 3).

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering.

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

Informacje o parkingu w 17 grudnia (niedziela) jest dostępna TUTAJ. Parking zostanie otwarty o godz. 15:00.

W dniach wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł. Zasady korzystania z szatni są dostępne TUTAJ.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.