FIVB KLUBOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN 2017

12 grudnia 2017

16 grudnia (sobota) – półfinały

godz. 16:00 – otwarcie bram

godz. 17:30 – pierwszy półfinał

godz. 20:30 – drugi półfinał

godz. 23:30 – planowane zakończenie wydarzenia

17 grudnia (niedziela) – mecz o trzecie miejsce i finał

godz. 16:00 – otwarcie bram

godz. 17:30 – mecz o trzecie miejsce

godz. 20:30 – finał

godz. 23:30 – planowane zakończenie wydarzenia

Pełne siatkarskich emocji półfinały, mecz o trzecie miejsce i finał FIVB Klubowych Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, podczas których zmierzą się najlepsze siatkarskie drużyny globu, odbędą się 16 i 17 grudnia w TAURON Arenie Kraków. Na tym prestiżowym widowisku nie zabraknie światowych siatkarskich gwiazd i polskich kibiców, którzy tworzą niepowtarzalną atmosferę rozgrywek!

Klubowe Mistrzostwa Świata to sport na najwyższym poziomie. W Polsce rozgrywki tej rangi odbędą się po raz pierwszy. W turnieju w dniach 12-17 grudnia zmierzy się osiem najlepszych drużyn świata, w tym dwie polskie: PGE SKRA Bełchatów i ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Oprócz zespołów z Polski w mistrzostwach zagrają: Sarmayeh Bank Volleyball Club (Iran, mistrz Azji), Sada Cruizero (Brazylia, obrońca tytułu, mistrz Ameryki Południowej), Cucine Lube Civitanova (mistrz Włoch), Zenit Kazań (Rosja, triumfator Ligi Mistrzów), Shanghai Volleyball Club (Chiny, „dzika karta”), Personal Bolivar (mistrz Argentyny).

Mecze fazy grupowej zostaną rozegrane w Łodzi i Opolu między 12 a 14 grudnia. Cztery najlepsze drużyny spotkają się w Krakowie i powalczą w półfinałach 16 grudnia. Pierwszy półfinał odbędzie się o godz. 17:30, drugi półfinał o godz. 20:30. W niedzielę mecz o trzecie miejsce zostanie rozegrany o godz. 17:30, a zaraz po nim o godz. 20.30 pełen niezapomnianych sportowych wrażeń finał, w którym poznamy najlepszy klub świata!

Czekają nas mecze o najwyższą stawkę, pełne błyskotliwych zespołowych akcji, doskonałych obron i skutecznych zagrywek. Niesamowita atmosfera, którą tworzą polscy kibice, z pewnością doda skrzydeł siatkarzom.

Dodatkowe informacje o wydarzeniu: www.kmspolska.pl; Facebook: http://www.facebook.com/KMSPolska/; Twitter: twitter.com/KmsPolska

WARTO WIEDZIEĆ

Harmonogram wszystkich meczów mistrzostw jest dostępny TUTAJ.

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

Informator kibica jest dostępny TUTAJ.

Wejścia do obiektu: wejście nr 1, 2 i 3.

Harmonogram meczów w TAURON Arenie Kraków

16 grudnia (sobota) – półfinały

godz. 16:00 – otwarcie bram

godz. 17:30 – pierwszy półfinał

godz. 20:30 – drugi półfinał

godz. 23:30 – planowane zakończenie wydarzenia

17 grudnia (niedziela) – mecz o trzecie miejsce i finał

godz. 16:00 – otwarcie bram

godz. 17:30 – mecz o trzecie miejsce

godz. 20:30 – finał

godz. 23:30 – planowane zakończenie wydarzenia

Informacje o biletach

Bilety można kupić za pośrednictwem strony:  www.ebilet.pl/sport/pilka-siatkowa/siatkowka/.

W dniach wydarzenia (16 i 17 grudnia) kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 11:00 do 21:00, Kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) od godz. 16:00 do 20:30.

Informacje o Pakietach VIP TAURON Areny Kraków16 grudnia – TUTAJ17 grudnia – TUTAJ, tel. +48 739 455 725 i +48 733 376 080, e-mail: skybox@tauronarenakrakow.pl.

Catering podczas wydarzenia

W dniu wydarzenia wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Aby dotrzeć do restauracji można skorzystać z windy nr 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram. W obiekcie czynne będą również punkty gastronomiczne, w ofercie których znajdą się przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

Przed otwarciem bram zapraszamy także do kawiarni przy Małej Hali TAURON Areny Kraków (między wejściem nr 2 i 3).

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering.

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

Informacje o parkingu w 16 grudnia (sobota) jest dostępna TUTAJ. Parking zostanie otwarty o godz. 15:00.

Informacje o parkingu w 17 grudnia (niedziela) jest dostępna TUTAJ. Parking zostanie otwarty o godz. 15:00.

W dniach wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł. Zasady korzystania z szatni są dostępne TUTAJ.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.