#FMF4KIDS DZIEŃ DZIECKA Z 11. FESTIWALEM MUZYKI FILMOWEJ

21 maja 2018

1 czerwca (piątek)

godz. 11:00-17:00

Dzień Dziecka #FMF4Kids – czyli jedyna w swoim rodzaju, niezwykła, szalona i odkrywcza impreza dla dzieciaków łącząca świat nauki i doświadczeń z niezapomnianą zabawą. Mamy coś dla łobuziaków, psotników, entuzjastów, pasjonatów, „nieśmiałków”, dla małych i dużych – każdy znajdzie coś dla siebie.

1 czerwca 2018 roku zapraszamy do Parku Lotników Polskich przy TAURON Arenie Kraków, gdzie czeka na Was moc atrakcji w ramach #FMF4Kids. W godzinach od 11.00 do 17.00 dla uczestników organizatorzy przygotowali przygotowali naukę tańca prowadzoną przez Egurrola Dance Studio, budowanie z klocków – HistoryLand, zajęcia ruchowe przygotowane przez GoJump, a także malowanie twarzy, balony z helem, bańki mydlane i watę cukrową.

Natomiast Akademia Duckie Deck przygotuje specjalną strefę wypełnioną interaktywnymi stanowiskami budowania maszyn i miniwarsztatami muzycznymi pełną twórczej zabawy i wspólnego doświadczania. Będą zamki dmuchane, wielkoformatowe gry dotykowe oraz wiele, wiele innych intrygujących zabaw. Ten wspaniały i bogaty w atrakcje dzień będzie można zakończyć w iście spektakularny sposób na koncercie 11. Festiwalu Muzyki Filmowej: Piękna i Bestia live in concert w TAURON Arenie Kraków.

Wstęp bezpłatny! Czas trwania od 11:00 do 17:00. Pozostałe atrakcje nich zostaną na razie słodką tajemnicą!

Informacje o Festiwalu Muzyki Filmowej znajdziecie na stronie www.fmf.fm.

Parking 

W związku z odbywającym się w TAURON Arenie Kraków koncertem 1 czerwca (piątek) parking będzie płatny (30 zł – samochody osobowe, 100 zł – autokary). Parking ogólnodostępny – górna płyta będzie dostępny od godz. 10:00 (płatność gotówką przy wjeździe). Parking podziemny będzie dostępny od godz. 15:30.

Ilość miejsc jest ograniczona. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.