FOO FIGHTERS W TAURON ARENIE KRAKÓW

20 kwietnia 2015

9 listopada 2015 r. w TAURON Arenie Kraków wystąpi zespół FOO FIGHTERS – taką informację ogłosił dziś (20 kwietnia, poniedziałek) organizator koncertu Live Nation. Bilety będą w sprzedaży od piątku (24 kwietnia) od godz. 10:00 na www.livenation.pl.

Po prawie dwudziestu latach Foo Fighters ponownie w Polsce! To jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń 2015 roku.

Foo Fighters potwierdził rozszerzenie swojej trasy z okazji 20-lecia istnienia zespołu, dodając serię koncertów w Europie. Zaczynając od 5 listopada w Ziggo Dome w Amsterdamie, kończąc 19 listopada w Palau Sant Jordi w Barcelonie – w tym pierwszy koncert zespołu w Polsce od prawie 20 lat, który odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 9 listopada.

 Nowe daty są ostatnimi w światowej trasie po arenach oraz stadionach, w tym kilku występów na Stadionie Wembley oraz w nowojorskiej Citi Field – i trafią do sprzedaży w piątek 24 kwietnia o godz. 10:00 czasu środkowoeuropejskiego (z wyjątkiem terminów włoskich, które wejdą do sprzedaży dzień wcześniej).

W ciągu dwóch ostatnich dekad, kiedy w 1995 wyszedł debiutancki album Foo Fighters, Dave Grohl, Taylor Hawkins, Nate Mendel, Chris Shiflett i Pat Smear stali się fantastyczną amerykańską rockową kapelą. Zgarnęli 11 Nagród Grammy, cztery Brit Awards, cztery NME Awards, sprzedali 25 milionów płyt i stworzyli ponadczasowe utwory jak „Everlong”, „Monkey Wrench”, „My Hero”, „Learn to Fly”, „All My Life”, „Best Of You” „The Pretender”, „Spacer” i wiele innych. Wyprodukowany przez Butch Vig i Foo Fighters, Sonic Highways to ósmy studyjny album zespołu, razem z DVD wydanym w 9 krajach.

Po zdobyciu trzeciego miejsca jako Brit Award International Group i drugiej nagrody – International NME Award, nie wspominając już o ogromnym sukcesie trasy po Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Foo Fighters kontynuują największą trasę w swojej historii. Fani FF mogą się spodziewać przeglądu dorobku muzycznego zespołu ich największych klasyków oraz nowych utworów.

Dave Grohl, Taylor Hawkins, Nate Mendel, Chris Shiflett i Pat Smear są w znakomitej formie, ich fani na całym świecie mogą być pewni, że będzie to wieczór niezapomnianych wrażeń.

facebook.com/foofighters

youtube.com/user/foofighters

Długo oczekiwany Foo Fighters na koncercie w Krakowie

Foo Fighters – 9 listopada 2015

TAURON Arena Kraków

Bilety w sprzedaży od piątku 24 kwietnia 2015 od 10:00 na www.LiveNation.pl

Bilety w cenach:

Trybuny górne: 249 PLN

Trybuny dolne: 299 PLN

Płyta: 299 PLN

Niepełnosprawni: 249 PLN