Freestyle Heroes Total Action Show po raz pierwszy w Krakowie!

16 listopada 2023

TAURON Arena Kraków 

17 lutego 2024 r., godz. 16:30

Bilety w sprzedaży na Ticketmaster.pl

Szósta edycja, po raz pierwszy w Krakowie! FREESTYLE HEROES Total Action Show, czyli spektakl łączący sporty ekstremalne, ogień, muzykę, dźwięki, zapach i niesamowite emocje! Wydarzenie odbędzie się  w sobotę 17 lutego 2024 r. w TAURON Arenie Kraków!

FREESTYLE HEROES to energetyczny i pełne emocji mega show, a w nim salta na motocyklach, quadach, rowerach, rolkach i hulajnogach i 3kołowcu! Do tego niesamowita pirotechnika, światła oraz idealnie dobrana muzyka!

Wydarzenie przeznaczone dla KAŻDEGO niezależnie od wieku! Zapraszamy wszystkich fanów sportów ekstremalnych oraz wysokiej jakości rozrywki. 👶👨‍🦰👵

– Nieustraszeni, światowej klasy zawodnicy występujący na największych arenach świata
– Dyscypliny FMX, Quads, BMX, MTB, Inline, Scooter, 3kołowiec i….?!
– 3 wielkie lądowania
– Rozpęd z 10 m wysokości
– FireShow – Psycho Dolls
– Mega efekty sceniczne
– Muzyka, zapach, dźwięk i adrenalina
– Tysiące fanów sportów akcji i dobrej zabawy
– Profesjonalna ekipa organizatorów – pasjonatów
– I wiele więcej!

17 lutego PO RAZ PIERWSZY w Krakowie będziemy celebrować największe święto sportów akcji.

Hala wypełniona po brzegi uczuciem podekscytowania, niesamowitą grą świateł, emocjonującym fireshow, energetyczną muzyka, zapachem spalin i kosmicznymi trikami wykonywanymi przez zawodników, na wszystkim, na czym da się skakać. Tak można w skrócie opisać FREESTYLE HEROES.

W powietrze wzbiją się Motocross, MTB, BMX, Scooter, Ilnline, Quad ATV, Mountainborad, Trike i…..?!

Spektakl tworzony przez pasjonatów sportów ekstremalnych, produkowany z największą starannością i dopracowany w każdym szczególe przez Polską ekipę! Czyli w skrócie 💥 Total 💥 Action 💥 Show! 💥

To już SZÓSTA edycja ekstremalnego teatru i jak zawsze szykujemy dla Was coś NOWEGO. Dlatego zapowiadają wiele zmian w scenariuszu i prezentowanych atrakcjach! W tegorocznej edycji ma pojawić się więcej akcji specjalnych, których dotąd nie można było zobaczyć w naszym kraju.

Już widzieliście na FREESTYLE HEROES pierwsze polskie salto w przód na motocyklu i potrójne salto w tył na BMX! Jakie kolejne granice pokonają nasi zawodnicy? 👉 O tym przekonać się można jedynie kupując bilet na to niesamowite wydarzenie. Biorąc pod uwagę zainteresowanie i zeszłoroczną frekwencję nie ma co się długo zastanawiać, ponieważ najlepsze miejsca znikają błyskawicznie!

Dlatego szykuj się na SKOK ADRENALINY!

Widzimy się na FREESTYLE HEROES 2024! Made in Poland

Organizator: Fun Attack