HackYeah – Hackathon ponownie w TAURON Arenie Kraków

20 marca 2023

HackYeah to największy stacjonarny hackathon w Europie. Skupia ludzi hackujących rzeczywistość, którzy koncentrują się na rozwiązywaniu ważnych problemów. Co roku do wydarzenia dołącza tysiące programistów, designerów i entuzjastów IT z całego świata. Do wygrania będą czeki pieniężne i technologiczne gadżety, a na miejscu na pewno nie zabraknie darmowej pizzy, kawy i oczywiście dobrej zabawy. Podczas 24-godzinnego maratonu programowania uczestnicy będą mieli okazję zdobycia nowych umiejętności poprzez tworzenie innowacyjnych projektów.

9 edycja hackathonu wspieranego przez GovTech odbędzie się w dniach 30 września 2023 r. godz 8:00 – 01 października 2023 r. godz 16:00, w TAURON Arenie Kraków.

Wyzwania

Znane są już dwa pierwsze zadania otwarte: HEALTH & WELL BEING oraz CYBERSECURITY. Oznacza to, że na ich temat może powstać dowolna ilość rozwiązań, a uczestników ogranicza tylko wyobraźnia! Aby pozostać na bieżąco z kolejnymi wyzwaniami, śledź stronę wydarzenia: https://hackyeah.pl

Kto może dołączyć?

Każdy! Jeśli jesteś tylko trochę kreatywny oraz chcesz uczynić świat lepszym miejscem, przyjdź i zobacz, jakie to proste. Podczas wydarzenia będziesz miał okazję stworzyć innowacyjne rozwiązania zadań z wielu różnych dziedzin. Jest to świetna okazja do zaprezentowania światu swoich umiejętności i pomysłów.

Informacje o HackYeah i biletach są dostępne na stronie: https://hackyeah.pl/

Organizator: PROIDEA