HANS ZIMMER – LIVE ON TOUR

27 maja 2017

30 maja  (wtorek), godz. 20:00

Otwarcie bram: godz. 18:30

Przerwa: godz. 21:00-21:25

Zakończenie koncertu: godz. 23:00

Kawiarnia i ogródek przy Małej Hali: czynne od godz.15:30

Otwarcie parkingu: godz. 17:00

Hans Zimmer to najbardziej utytułowany kompozytor muzyki filmowej. Człowiek, którego nazwisko zna każdy miłośnik kina i muzyki. Zdobywca wszystkich najważniejszych nagród, w tym Oskara i Złotych Globów. O współpracy z nim marzą najwięksi producenci i reżyserzy. Autor ponad stu ścieżek dźwiękowych do najpopularniejszych produkcji filmowych, które łącznie zarobiły ponad 24 miliardy dolarów. W 2017 Hans Zimmer wraca z koncertami do Europy! 30 maja (wtorek) po raz kolejny wystąpi w TAURON Arenie Kraków.

Hans Zimmer wystąpi w towarzystwie orkiestry, chóru oraz 15-osobowego zespołu, z którym tworzy muzykę do najpopularniejszych produkcji. Razem z kompozytorem wystapi także gość specjalny  – Aleksander Milwiw-Baron, członek zespołu Afromental.

Rekordy popularności

“Hans Zimmer Live on Tour” to trasa prezentująca kilka dekad najpopularniejszej muzyki filmowej. To wyjątkowe wydarzenie, którego nie można przegapić! W 2017 roku kompozytor odwiedzi jeszcze więcej miast niż podczas wcześniejszej trasy – rozpocznie koncertami na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, pojawi się w Australii i Nowej Zelandii, aż dotrze do Europy, w tym do trzech miast w Polsce (oprócz Krakowa będzie to Łódź i Gdańsk).

Uczestnicy koncertów Hansa Zimmera wiedzą, że brakuje słów do opisania tego przeżycia. Poprzednia trasa oprócz tego, że dostarczała najintensywniejszych emocji biła rekordy popularności, a bilety na wszystkie koncerty, sprzedały się w zaledwie kilka tygodni.

Najpiękniejsza muzyka filmowa

Koncerty Hansa Zimmera w maju 2017 zaprezentują przekrój jego twórczości. Kompozytor zdradza co będziemy mogli usłyszeć, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej przygotować się do celebrowania na żywo najpiękniejszej muzyki filmowej.

The ‘Hans Zimmer Live On Tour’ zostanie podzielony na dwie części: pierwsza będzie zawierać klasyczne i wszystkim znane partytury z filmów takich jak “Gladiator”, “Król Lew”, “Piraci z Karaibów”, “Kod Da Vinci”, “Interstellar”, druga część będzie zawierać odświeżone wersje znanych przebojów m. in. z trylogi “Mroczny Rycerz”, czy największe przeboje z filmu “Incepcja”.

WARTO WIEDZIEĆ

Organizatorem wydarzenia jest JVS Group.

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

W dniu wydarzenia bramy TAURON Areny Kraków zostaną otwarte o godz. 18:30, parkingi o godz. 17:00. Od godz. 15:30 zapraszamy do kawiarni i ogródka przy Małej Hali.  Koncert rozpocznie się o godz. 20:00, na godz. 21:00 zaplanowano 25 minut przerwy. Zakończenie koncertu planowane jest na godz. 23:00.

Uwaga! Ze względu na dużą liczbę osób biorących udział w koncercie prosimy o przybycie do TAURON Areny Kraków odpowiednio wcześniej. W ten sposób unikną Państwo zbyt długiego oczekiwania w kolejce i związanych z tym opóźnień.

Bilety są do nabycia na www.eventim.pl.

W dniu wydarzenia (30 maja) kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 12:00, kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) od godz. 18:30.

Więcej informacji na: www.jvsgroup.pl / facebook.com (JVS Group PL)

Informacje o artyście:  www.hanszimmerlive.com, www.hans-zimmer.com

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Informacje o parkingu w dniu wydarzenia są dostępne TUTAJ. W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 17:00. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

W TAURON Arenie Kraków w dniu wydarzenia czynne będą szatnie na poziomie A (płatna 3 zł), zasady korzystania z szatni są dostępne TUTAJ.

Catering podczas wydarzenia 

Kawiarnia i ogródek przy Małej Hali

30 maja (wtorek), od godz. 15:30, zapraszamy do kawiarni i ogródka przy Małej Hali TAURON Areny Kraków (będą czynne do godziny po zakończeniu wydarzenia). Kawiarnia znajduje się w górnej części Małej Hali, a ogródek tuż obok – między wejściem nr 2 do TAURON Areny Kraków a Małą Halą. W ofercie kawiarni znajdują się m.in. aromatyczne kawy i herbaty, przekąski oraz szeroki wachlarz deserów, .

Restauracja dla gości koncertu

30 maja maja wszyscy uczestnicy koncertu będą także mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Osoby posiadające bilety na sektory na poziomie A i C aby dojść do restauracji, będą mogły skorzystać z klatek schodowych nr 4 i 7.

Cały czas czynne będą także punkty gastronomicznych zlokalizowanych na poziomie A i C.

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering (www.arenacatering.pl; www.facebook.com/arenacateringmeta).

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.