HANS ZIMMER OCZAROWAŁ PUBLICZNOŚĆ W TAURON ARENIE KRAKÓW

31 maja 2017

„Wspaniałe widowisko”, „Brak słów”, „Mistrzostwo”, „Coś niesamowitego! Siedziałem jak zaczarowany” – to komentarze, które pojawiły się na facebookowym profilu TAURON Areny Kraków po wtorkowym (30 maja) koncercie Hansa Zimmera. Ten najbardziej utytułowany kompozytor muzyki filmowej po raz kolejny oczarował krakowską publiczność.

Hans Zimmer to człowiek, którego nazwisko zna każdy miłośnik kina i muzyki. Zdobywca wszystkich najważniejszych nagród, w tym Oskara i Złotych Globów. O współpracy z nim marzą najwięksi producenci i reżyserzy. Autor ponad stu ścieżek dźwiękowych do najpopularniejszych produkcji filmowych, które łącznie zarobiły ponad 24 miliardy dolarów.

W TAURON Arenie Kraków Hans Zimmer wystąpił w towarzystwie orkiestry, chóru oraz 15-osobowego zespołu, z którym tworzy muzykę do najpopularniejszych produkcji. Razem z kompozytorem wystąpił także gość specjalny  – Aleksander Milwiw-Baron, członek zespołu Afromental.

“Hans Zimmer Live on Tour” to trasa prezentująca kilka dekad najpopularniejszej muzyki filmowej. Podczas koncertu można było  usłyszeć zarówno klasyczne i wszystkim znane partytury z filmów takich jak “Gladiator”, “Król Lew”, “Piraci z Karaibów”, “Kod Da Vinci”, “Interstellar”, jak i  odświeżone wersje znanych przebojów m. in. z trylogii “Mroczny Rycerz”, czy największe przeboje z filmu “Incepcja”.

Organizatorem wydarzenia jest JVS Group.