Harry Styles ogłasza światową trasę koncertową

13 listopada 2019

‘LOVE ON TOUR’ WYSTARTUJE W KWIETNIU 2020

10 maja 2020 r.

TAURON Arena Kraków

Ogólna sprzedaż biletów na wszystkie koncerty startuje w piątek, 22 listopada.

Harry Styles ogłasza na 2020 rok trasę koncertową Love On Tour, która promować będzie jego nadchodzący album Fine Line. Trasa rozpocznie się w kwietniu w Wielkiej Brytanii, a następnie zawita do innych krajów w Europie i do Ameryki Północnej. Trasa zakończy się w Meksyku w październiku. W Polsce artysta wystąpi w TAURON Arenie Kraków 10 maja!
Zwiastun nadchodzącej trasy do obejrzenia TU. Pełna lista dat znajduje się poniżej. Daty koncertów w Południowej Ameryce zostaną ogłoszone wkrótce. Natomiast Azja, Australia i inne zostaną ogłoszone w 2020 r.

Jako support w Europie wystąpi wschodząca gwiazda popu – King Princess (15 kwietnia – 31 maja), w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie – piosenkarka i autorka tekstów Jenny Lewis (26 czerwca – 5 września), a w Meksyku jamajska piosenkarka reggae Koffee (29 września – 3 października).

W przypadku koncertów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz wybranych koncertach w Europie, posiadacze karty American Express® będą mieli możliwość zakupu biletów na wybranych rynkach przed rozpoczęciem ogólnej sprzedaży. tj. od poniedziałku, 18 listopada od godziny 10:00 czasu lokalnego do czwartku, 21 listopada do godziny 22:00 czasu lokalnego (i od godziny 11:00 czasu lokalnego w Nowym Jorku).

“Cieszymy się, że możemy współpracować z Harrym, aby, w ramach American Express Experience, zapewnić posiadaczom naszej karty jako pierwszym dostęp do jego globalnej trasy koncertowej oraz możliwość przeżycia niepowtarzalnej nocy i do udziału w jedynym występie artysty w Forum”, powiedział Brandy Sanders, wiceprezes , Global Entertainment Partnerships & Experiences, American Express. “Wiemy, jak bardzo nasi członkowie karty pasjonują się muzyką i związanymi z nią wydarzeniami, dlatego ekscytujące jest zapewnianie im dostępu do artystów, których znają i kochają”.

Aby zapewnić fanom możliwość bezpośredniego zakupu biletów, rejestracja przedsprzedażowa na koncerty w USA i Kanadzie jest dostępna tutaj w ramach programu Verified Fan Ticketmaster.

Każdy bilet zakupiony online na koncerty w USA i Kanadzie będzie dostarczony z płytą Fine Line.

Tylko w przypadku tras koncertowych w Wielkiej Brytanii i Irlandii fani, którzy zamówią w przedsprzedaży Fine Line w dowolnym formacie w oficjalnym sklepie internetowym Harry Styles UK do godz. 5:00 GMT 17 listopada, otrzymają priorytetowy dostęp do biletów „Love On Tour”.

Ogólna sprzedaż biletów

Ogólna sprzedaż biletów na wszystkie koncerty startuje w piątek 22 listopada. Na koncert w Polsce – o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. Dolar z każdego biletu zostanie przeznaczony na lokalne organizacj charytatywne.

Z okazji nowej trasy, w oficjalnym sklepie Harry Styles, dostępne są dwa nowe t-shirty.

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 21.11.2019 o godz. 10:00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 22.11.2019 do godz. 10:00

A już w tę sobotę – 16 listopada, Harry pojawi się w podwójnej rpli w programie NBC Saturday Night Live. Po raz pierwszy poprowadzi program oraz wystąpi z materiałem z nowej płyty, jak i, po raz pierwszy w telewizji, z singlem „Lights Up”. Tydzień później – 21 i 22 listopada Styles pojawi się w brytyjskim talk show u Joolsa Hollanda.

Długo wyczekiwany album artysty Fine Line ujrzy światło dzienne 13 grudnia. Płyta w przedsprzedaży dostępna jest TU. Nowy materiał artysty będzie dostępny w trzech wariantach: na CD, winylu oraz w wersji specjalnej, zawierającej 32-stronicową książeczkę z ekskluzywnymi zdjęciami zrobionymi w czasie powstawania płyty. Na albumie znajdzie się 12 nowych utworów, w tym najnowszy singiel Lights Up, który ma na swoim koncie ponad 100 milionów wyświetleń i transmisji wideo na całym świecie.