HOKEJOWA LIGA MISTRZÓW

11 sierpnia 2016

To będą emocje na najwyższym europejskim poziomie. 17 i 19 sierpnia, oczy całej hokejowej Polski będą zwrócone na TAURON Arenę Kraków, która stanie się domem Mistrzów Polski. Hokeiści Comarch Cracovii zadebiutują wówczas w elitarnych rozgrywkach Hokejowej Ligi Mistrzów.

17 sierpnia (środa) Comarch Cracovia zmierzy się z czeską Spartą Praga, a 19 sierpnia (piątek) ze szwedzkim Färjestad BK. Cracovia jest pierwszym polskim klubem, który weźmie udział w elitarnych rozgrywkach Hokejowej Ligi Mistrzów.

TAURON Arena Kraków będzie gościć zawodników Comarch Cracovii już po raz trzeci – w 2014 r. zespół brał udział w turnieju finałowym Pucharu Polski, a w kwietniu 2015 r. wielu zawodników Comarch Cracovii reprezentowało Polskę podczas Mistrzostw Świata Dywizji 1A w hokeju na lodzie.

Harmonogram wydarzenia

17 sierpnia (środa)

godz. 17:30 – otwarcie bram

godz. 19:30 – mecz Comarch Cracovia – Sparta Praga

19 sierpnia (piątek)

godz. 17:30 – otwarcie  bram

godz. 19:30 –  mecz Comarch Cracovia – Färjestad BK

Warto wiedzieć

Organizatorem wydarzenia jest MKS Cracovia SSA – www.cracovia.pl/hokej.

Informacje o biletach są dostępne na stronie: www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/hockey/.

Kasa nr 1 (Organizatora) będzie otwarta 17, 18 i 19 sierpnia od godz. 10:00; 18 sierpnia kasa będzie czynna do godz. 18:00.

Kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) będzie czynna 17 i 19 sierpnia od godz. 17:30 do rozpoczęcia wydarzenia.

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł.  17 i 19 sierpnia parking zostanie otwarty o godz. 16:30.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: „TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.