HOKEJOWA LIGA MISTRZÓW I LODOWISKO W TAURON ARENIE KRAKÓW

18 lipca 2016

To będą emocje na najwyższym europejskim poziomie. 17 i 19 sierpnia, oczy całej hokejowej Polski będą zwrócone na TAURON Arenę Kraków która stanie się domem Mistrzów Polski. Hokeiści Comarch Cracovii zadebiutują wówczas w elitarnych rozgrywkach Hokejowej Ligi Mistrzów. To nie koniec dobrych wiadomości – zanim zawodnicy wejdą na lód będą z niego mogli skorzystać mieszkańcy Krakowa, dla których uruchomiona zostanie ślizgawka.

17 sierpnia Comarch Cracovia zmierzy się z czeską Spartą Praga, a 19 sierpnia ze szwedzkim Färjestad BK. Cracovia jest pierwszym polskim klubem, który weźmie udział w elitarnych rozgrywkach Hokejowej Ligi Mistrzów.

Sprzedaż biletów rozpoczęła się w poniedziałek (18 lipca) na portalu ebilet.pl. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.cracovia.pl/hokej.

Na łyżwy w wakacje

W pierwszym tygodniu sierpnia lodowisko w TAURON Arenie Kraków zostanie udostępnione mieszkańcom Krakowa i wszystkim chętnym osobom, które odwiedzą nasze miasto. Szczegółowe informacje dotyczące terminów, godzin otwarcia oraz biletów zostaną podane w ciągu najbliższych dni na stronie www.tauronarenakrakow.pl.

Przypomnijmy, że do tej pory lodowisko w TAURON Arenie Kraków było udostępniane mieszkańcom trzykrotnie: w lipcu 2014 r., na przełomie grudnia 2014 r. i stycznia 2015 r. oraz w maju 2015 r. Z oferty skorzystało łącznie blisko 60 tys. osób.

Dwukrotnie lodowisko zostało udostępnione w związku z organizacją w TAURON Arenie Kraków imprez hokejowych. W grudniu 2014 r. był to turniej finałowy Pucharu Polski (jedną z drużyn biorących w nim udział była oczywiście Comarch Cracovia). W maju 2015 r. lodowisko otwarto po zakończeniu Mistrzostw Świata Dywizji 1A w hokeju na lodzie (Polskę reprezentowało wówczas wielu zawodników Comarch Cracovii).