HOKEJOWA LIGA MISTRZÓW WRACA DO TAURON ARENY KRAKÓW

16 sierpnia 2017

3 PAŹDZIERNIKA COMARCH CRACOVIA ZMIERZY SIĘ Z FIŃSKIM IFK HELSINKI

TAURON Arena Kraków będzie gościć zawodników COMARCH Cracovii po raz czwarty. W 2014 r. zespół brał udział w turnieju finałowym Pucharu Polski, w kwietniu 2015 r. jego zawodnicy reprezentowali Polskę podczas Mistrzostw Świata Dywizji 1A w hokeju na lodzie. W sierpniu ubiegłego roku COMARCH Cracovia, jako pierwszy polski klub, wziął udział w elitarnych rozgrywkach Hokejowej Ligi Mistrzów (CHL).

CHL 2017/2018

W tym roku COMARCH Cracovia rozpocznie rywalizację w Hokejowej Lidze Mistrzów 25 sierpnia w Monachium. Dwa dni później wystąpi w Gävle. 1 i 3 września zaprezentuje się krakowskiej publiczności w rewanżowych meczach z niemieckim Red Bull i szwedzkim Brynäs IF (mecze zostaną rozegrane na lodowisku przy ul. Siedleckiego).

3 i 10 października mistrzowie Polski zagrają z fińskim IFK Helsinki. Mecz w TAURON Arenie Kraków odbędzie się 3 października o godz. 19:30.

W edycji 2017/2018 do zmagań w CHL przystąpią tylko 32 zespoły, podzielone w pierwszej fazie na osiem grup po 4 ekipy. Z każdej grupy do fazy pucharowej awansują po dwie najlepsze drużyny.

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie organizatora: http://cracovia.pl/hokej oraz  www.championshockeyleague.com/en.

Informacje o biletach na mecz w TAURON Arenie Kraków będą dostępne wkrótce.

Meczom COMARCH Cracovii w Hokejowej Lidze Mistrzów poświęcona była konferencja prasowa, która odbyła się 16 sierpnia (środa) w siedzibie Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Relacja z konferencji jest dostępna TUTAJ.