Idealna na wakacje - Arena Garden!

27 lipca 2020

Muzyka na żywo w wykonaniu Boba Jazz Band oraz Dj Toya & Mad Mike Guitar, spotkanie z Michałem Wójcikiem i Arkadiuszem Pawłowskim, zwiedzanie TAURON Areny Kraków oraz animacje dla dzieci – to wszystko czeka na Was, w najbliższych dniach w Arena Garden. 

Poznajcie program na kolejny tydzień: 27 lipca – 2 sierpnia. Arena Garden przy TAURON Arena Kraków zaprasza codziennie od godz. 12:00. Wstęp na jej teren jest wolny.

Harmonogram

27-29 lipca (poniedziałek-środa)

godz. 12:00 – otwarcie strefy

30 lipca (czwartek)

godz. 12:00 – otwarcie strefy

godz. 14:00-16:00  promocja w Coffee Garden: deser + kawa -50 %  na hasło „Bądź turystą w swoim mieście”,

godz. 15:30, 17:00 i 18:30  zwiedzanie TAURON Areny Kraków za 5 zł, w ramach akcji „Bądź turystą w swoim mieście”. Obowiązują wcześniejsze zapisy, szczegóły są dostępne TUTAJ

godz. 21:00  STAND-UP Michał Wójcik Menu. Gość: Arkadiusz Pawłowski – kabareciarz, improwizator, stand-uper, promotor i trener pro wrestlingu, wokalista, konferansjer, ring announcer, youtuber, showman, dziennikarz, superbohater, człowiek-orkiestra.

31 lipca (piątek)

godz. 12:00 – otwarcie strefy

godz. 20:00  muzyka na żywo: 25 Summer Jazz Festiwal Kraków w Arena Garden – Boba Jazz Band.

1 sierpnia (sobota)

godz. 10:00-12:30 – Śniadanie na trawie w Arena Garden. Więcej informacji TUTAJ 

godz. 12:00 – otwarcie strefy

godz. 20:00 – muzyka na żywo: Dj Toya & Mad Mike Guitar.

2 sierpnia (niedziela)

godz. 10:00-12:30 – Śniadanie na trawie w Arena Garden. Więcej informacji TUTAJ 

godz. 12:00 – otwarcie strefy

godz. 12:00-17:00 – animacje z Dori’s Event – Animacje & Warsztaty dla dzieci: w strefie FRUGO

godz. 17:00 – zapraszamy na pokaz cyrkowy, który wykona PatKot – instruktor cyrkowy, szczudlarz, klaun i performer

Codziennie na parkingu TAURON Areny Kraków, od strony Parku Lotników Polskich, działa strefa dmuchańców ze zjeżdżalnią gigant, poduchami do skakania i eurobungee. Dodatkowe informacje są dostępne TUTAJ.

Warto wiedzieć

Arena Garden Street Food Market to strefa przygotowana w klimacie ogrodu, która przez całe wakacje będzie działać przy TAURON Arenie Kraków. Do jej aranżacji wykorzystano dekoracje z roślin i drewna. Odpoczywać można na leżakach, w specjalnie przygotowanych altanach z meblami ogrodowymi oraz w Coffee Garden.

Część gastronomiczna obejmuje kilkanaście food trucków serwujących potrawy z różnych stron świata. W ofercie są m.in.  frytki tradycyjne, bułeczki bao, pizza, burgery, dania z grilla, lody rzemieślnicze, wata cukrowa i inne słodycze. Działają również punkty z zimnymi i ciepłymi napojami – pyszną kawą, domową lemoniadą i piwem. Część oferty zmienia się w poszczególnych tygodniach. W tym tygodniu pojawią się m.in. food trucki z kuchnią meksykańską, japońską oraz klasycznymi pierogami.

***

Organizatorem strefy jest firma Meta sp. z o.o., współorganizatorem jest Arena Kraków S.A.

Arena Garden została zorganizowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w oparciu o stosowne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Regulamin obowiązujący na terenie Arena Garden jest dostępny na stronie areny oraz na terenie strefy.

Na terenie TAURON Areny Kraków znajduje się bankomat – jest zlokalizowany wewnątrz obiektu, obok recepcji. Wejście nr 1 – na wprost schodów od strony ul. Lema.

Więcej informacji:

www.facebook.com/events/2742382422712313/

www.facebook.com/ArenaGardenKrakow/ i  www.instagram.com/arena_garden/.