IMANY WYSTĄPI W TAURON ARENIE KRAKÓW

16 maja 2017

Jej muzyka określana jest jako połączenie akustycznego folku oraz soulowego bluesa. Jest uważana za jedno z największych objawień francuskiej sceny ostatnich lat. Po sukcesie ubiegłorocznych koncertów Imany wraca do Polski. 17 października wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Bilety na koncert trafiły do sprzedaży w czwartek, 18 maja. Na wydarzenie zapraszają agencje Go Ahead i Knock Out Productions.

Młodziutka Francuzka trafiła do Paryża prosto z Nowego Jorku, gdzie odnosiła sukcesy jako modelka. Po przeprowadzce do Europy wybrała jednak drogę muzyczną i błyskawicznie oczarowała kontynent swoim zjawiskowym głosem.

Już pierwszy album wokalistki, „The Shape of a Broken Heart”, wydany w 2011 roku, pokrył się platyną we Francji, Grecji i Polsce. Podobnym sukcesem cieszyły się single „You Will Never Know” czy „Don’t Be So Shy” z drugiej płyty. W ubiegłym roku wokalistka wydała również EP-kę „There were tears”, którą promował singiel o tym samym tytule.

W sierpniu 2016 roku ukazał się najnowszy album artystki, „The Wrong Kind Of War”. Oprócz nowych kompozycji na płycie znalazły się trzy utwory, które poznaliśmy przy okazji minialbumu „There Were Tears”. Pojawił się tam również międzynarodowy przebój „Don’t Be So Shy” zremixowany przez DJ-ski duet Filatov & Karas, oraz ten sam utwór w aranżacji z 9-osobowych bandem.

http://imanymusic.com
www.facebook.com/imanymusic
http://www.youtube.com/watch?v=b1_B-IKEufg

Warto wiedzieć

Koncert Imany w TAURON Arenie Kraków odbędzie się 17 października 2017 r. Piosenkarka wystąpi także w Warszawie i Poznaniu.

Bilety trafiły do sprzedaży 18 maja (czwartek) i są dostępne na portalu www.eventim.pl.

Organizatorami koncertów są: Go Ahead i Knock Out Productions.

www.knockoutprod.net
www.facebook.com/productions.knock.out
www.go-ahead.pl/
www.facebook.com/agencjagoahead