IMPACT FESTIVAL 2017

16 czerwca 2017

17 czerwca (sobota)*

godz. 17:00 – wejście early entrance

godz. 17:30 – wejście

godz. 18:15 – Red Sun Rising

godz. 19:15 – Royal Republic

godz. 20:45 – System of a Down

* Uwaga ! Wszystkie godziny są przybliżone i mogą ulec zmianie

Za nami pierwszy dzień Impact Festivalu. W czwartek (15 czerwca) w TAURON Arenie Kraków wystąpił zespół Linkin Park, przed nim na scenie pojawili się Krzysztof Zalewski i Machine Gun Kelly. Drugi dzień (17 czerwca, sobota) będzie należał do zespołu System of a Down przed którym wystąpią: Red Sun Rising i Royal Republic.

WARTO WIEDZIEĆ

Organizatorem festiwalu jest Live Nation.

Informacje o biletach: www.LiveNation.pl.

Kasa nr 1 / punkt odbioru biletów (usytuowany przy wejściu nr 1 ), czynny w dniach :

16 czerwca (piątek): godz. 12:00-20:00

17 czerwca (sobota): godz. 10:00-22:30

Kasa nr 6 (TAURON Areny Kraków) będzie czynna 17 .06 od godz. 17:30.

REGULAMIN WYDARZENIA jest dostępny TUTAJ

Zakaz wnoszenia/ przedmioty zabronione

– TORBY WIĘKSZE OD FORMATU A4
– broń, przedmioty pirotechniczne, race, petardy, spray, farba
– parasolki z ostrym zakończeniem, kaski
– napoje w puszkach, butelkach szklanych, butelkach plastikowych pow. 0.5l,
– alkohol, narkotyki
– materiały o treściach rasistowskich, ulotki, materiały reklamowe
– wuwuzele i trąbki
– transparenty i flagi o wymiarach większych niż 1,5 x 2m, kije, drzewce ostro zakończone
– wskaźniki laserowe
– buty o metalowych zakończeniach, łańcuchy, ozdoby z kolcami oraz inne przedmioty mogące stanowić zagrożenie
– aparaty fotograficzne z wymienną optyką, kamery, laptopy, Ipady, tablety, selfie stick

UWAGA ! Organizatorzy proszą  fanów uczestniczących w koncercie o nieprzynoszenie toreb przekraczających format A4 oraz o wcześniejsze przybycie na teren imprezy, w celu usprawnienia wchodzenia i wychodzenia z obiektu koncertowego.

Przedmioty dozwolone
– lornetki – każda wielkość,
– butelki plastikowe 0.5l z odkręconym korkiem
– wszystkie rodzaje telefonów
– aparaty kompaktowe

Na terenie TAURON Areny Kraków dostępny będzie także depozyt, w którym można pozostawić rzeczy niedozwolone podczas koncertu (płatny 50 zł ) .

HARMONOGRAM KONCERTÓW

17 czerwca (sobota)*

godz. 17:00 – wejście early entrance

godz. 17:30 – wejście

godz. 18:15 – Red Sun Rising

godz. 19:15 – Royal Republic

godz. 20:45 – System of a Down

godz. 22:45 – planowana godzina zakończenia koncertu

* Uwaga ! Wszystkie godziny są przybliżone i mogą ulec zmianie

Catering podczas wydarzenia 

Kawiarnia i ogródek przy Małej Hali

17 czerwca (sobota), od godz. 12:00, zapraszamy do kawiarni i ogródka przy Małej Hali TAURON Areny Kraków (będą czynne do godziny po zakończeniu wydarzenia). Kawiarnia znajduje się w górnej części Małej Hali, a ogródek tuż obok – między wejściem nr 2 do TAURON Areny Kraków a Małą Halą. W ofercie kawiarni znajdują się m.in. aromatyczne kawy i herbaty, przekąski i  desery.

Restauracja dla gości koncertu

17 czerwca (sobota) wszyscy uczestnicy koncertów od godz. 17:30 będą także mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Osoby posiadające bilety na sektory na poziomie A i C aby dojść do restauracji, będą mogły skorzystać z klatek schodowych nr 4 i 7.

Cały czas czynne będą także punkty gastronomiczne.

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering (www.arenacatering.pl; www.facebook.com/arenacateringmeta).

PARKING

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

Informacje o parkingu 17 czerwca (sobota) są dostępne TUTAJ. Parking zostanie otwarty o godz. 12:00.

Uwaga! W dniu koncertu (17.06)  wjazd na parking ogólnodostępny (płatny) będzie możliwy od strony ul Lema:

– osoby jadące od strony al. Pokoju – na pierwszych światłach należy skręcić w prawo,

– osoby jadące od strony al. Jana Pawła II – na drugich światłach należy skręcić w lewo.

Parking zewnętrzny na płycie górnej nie będzie dostępny.

Wzmocnienie komunikacji podczas wydarzenia

W związku z odbywającym się w TAURON Arenie Kraków koncertem 17 czerwca (sobota) Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie skieruje w rejon TAURON Areny Kraków  osiem dodatkowych rezerwowych tramwajów.

W razie potrzeby będą one wykorzystane na liniach, na których, po zakończeniu wydarzenia, obserwowane będzie zwiększone zainteresowanie pasażerów.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

INFORMACJE O ZESPOŁACH

SYSTEM OF A DOWN

System Of A Down powstał w połowie lat 90-tych w Południowej Kalifornii. AerialsToxicityA.T.W.A.Chop Suey!B.Y.O.B. – to tylko kilka z największych hitów grupy, za ostatni z nich zespół otrzymał nagrodę Grammy w kategorii Best Hard Rock Performance.
Grupa ma na swoim koncie łącznie pięć albumów studyjnych. Debiutancki, zatytułowany po prostu System Of A Down, światło dziennie ujrzał w 1998 roku. Spotkał się z przychylnością fanów i krytyków – w Stanach pokrył się platyną, a w Kanadzie złotem. Następnie ukazały się Toxicity i Steal This Album! Ostatnie propozycje grupy to Mezmerize i Hypnotize – obie z 2005 roku.

Przypomnijmy, że na koncert SOAD w Łodzi w 2013 roku bilety rozeszły się  błyskawicznym tempie. Zespół dał fantastyczny koncert, i od tamtej pory fani czekają na więcej!  Po trzech lata powracają do Polski! Podczas kolejnej wizyty w Polsce przypomną fanom co znaczy prawdziwe szaleństwo!

ROYAL REPUBLIC

Szwedzki zespół rockowy z Malmö, zadebiutowali albumem „We Are The Royal” w 2010 roku. Brytyjski magazyn rockowy „Kerrang!” określił brzmienie płyty jako „połączenie energii The Hives i melodyjności Rancid”. Singiel „Tommy-Gun” natychmiast stał się światowym hitem i zajął #1 miejsce na liście przebojów MTV Rock. W 2012 roku w sklepach pojawiła się ich druga płyta „Save the Nation”, zawierająca kolejny przebój zespołu „Everybody Wants To Be An Astronaut”. W ubiegłym roku światło dzienne ujrzała płyta „The Weekend Man” pełna energetycznych, dynamicznych utworów, typowych dla Royal Republic, które doskonale sprawdzają się podczas występów na żywo!

Najlepszy opis koncertów Royal Republic? Charyzma, ekspresja i nieokiełznane szaleństwo!  Royal Republic rozkręcili już nie jedną imprezę, m.in. rozgrzali do czerwoności Open Stage w warszawskiej Stodole w listopadzie 2016 roku.

RED SUN RISING

Podbili serca polskiej publiczności, supportując podczas wyprzedanych koncertów Skillet w Warszawie i Krakowie. A jak to się zaczęło…?

Dzięki wyśmienitym koncertom, zbudowali lokalnie imponującą bazę fanów i przyciągnęli uwagę wielu wytwórni. Po kolejnym wyprzedanym koncercie w ich rodzinnym mieście (Akron, Ohio), jedna z amerykańskich wytwórni Razor & Tie podpisała z nimi kontrakt. „Podejrzewam, że zagraliśmy dobrze tej nocy” – śmieje się Mike Protich, piosenkach i gitarzysta. Niewiele później w Los Angeles powstała płyta Polyester Zeal we współpracy ze słynnym producentem Bob’em Marlette [Black Sabbath, Shinedown, Seether]. “Bob pomógł nam stworzyć taki album, o jakim myśleliśmy od dawna” – mówi Mike. „Wiedział, jak to osiągnąć, jego filozofią było: „Macie wszystkie kolory, by namalować piękny obraz. Pokażę Wam tylko, jak je użyć”. To było super”. Albumem Polyester Zeal zapewnili sobie mocną pozycję na rockowej scenie muzycznej – czy zasłużoną? Przekonajcie się sami już w czerwcu!