IMPACT FESTIVAL 2017

10 października 2016

17 czerwca, TAURON Arena Kraków

SYSTEM OF A DOWN –

pierwszą gwiazdą IMPACT FESTIVAL 2017

Kolejne gwiazdy organizator – Live Nation, ogłosi wkrótce

Po roku przerwy Impact Festival powraca w wielkim stylu! Cztery edycje Impact Festival odwiedziły Warszawę i Łódź. Teraz przyszła pora na południe Polski. Piąta edycja festiwalu odbędzie się w TAURON Arenie Kraków.

Podczas minionych czterech edycji Impact Festival gościł m.in. Aerosmith, Black Sabbath, Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Slayer, Kasabian, Godsmack, 30 Seconds To Mars, Korn, Stereophonics, Paramore, Slipknot i wielu, wielu innych.

SYSTEM OF A DOWN pierwszą gwiazdą IMPACT FESTIVAL 2017!

System Of A Down powstał w połowie lat 90-tych w Południowej Kalifornii. Aerials, Toxicity, A.T.W.A., Chop Suey!, B.Y.O.B.  to tylko kilka z największych hitów grupy, za ostatni z nich zespół otrzymał nagrodę Grammy w kategorii Best Hard Rock Performance.

Grupa ma na swoim koncie łącznie pięć albumów studyjnych. Debiutancki, zatytułowany po prostu System Of A Down, światło dziennie ujrzał w 1998 roku. Spotkał się z przychylnością fanów i krytyków – w Stanach pokrył się platyną, a w Kanadzie złotem. Następnie ukazały się Toxicity i Steal This Album! Ostatnie propozycje grupy to Mezmerize i Hypnotize – obie z 2005 roku.

Przypomnijmy, że na koncert SOAD w łódzkiej Atlas Arenie w 2013 roku bilety rozeszły się  błyskawicznym tempie. Zespół dał fantastyczny koncert, i od tamtej pory fani czekają na więcej! Po trzech lata powracają do Polski! Podczas kolejnej wizyty w Polsce przypomną fanom co znaczy prawdziwe szaleństwo!

Kolejnych artystów organizator wydarzenia – Live Nation ogłosi wkrótce.

Informacje o biletach

Przedsprzedaż biletów w cenach od 249 zł startuje 12 października o godz. 10.00 na LiveNation.pl i potrwa do 13 października do godz. 10.00.

Sprzedaż ogólna startuje 14 października o godz. 10.00.

Strona festiwalu: http://www.facebook.com/ImpactFestivalPL?ref=hl