IMPACT FESTIVAL

11 maja 2017

KRZYSZTOF ZALEWSKI ZAGRA 15 CZERWCA PRZED LINKIN PARK I MACHINE GUN KELLY!

Do składu Impact Festival dołącza jedna z najciekawszych postaci rodzimej sceny muzycznej – Krzysztof Zalewski. 15 czerwca zagra w TAURON Arenie Kraków przed Linkin Park i Machine Gun Kelly!

Krzysztof Zalewski to muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista, tekściarz, zwycięzca drugiej edycji „Idola”. Po wydaniu debiutanckiej płyty Pistolet zniknął na 9 lat z pierwszego planu na scenie. W tym czasie szlifował swój warsztat i zdobywał doświadczenie. Występował przez ten okres na scenie w zespołach: Nosowska, HEY, Muchy czy BRODKA. W 2013 roku powrócił z autorską płytą „ZELIG”.

Obecnie promuje najnowszy krążek „Złoto”, wpisujący się w tę szkołę grania muzyki, która mówi, że mniej znaczy lepiej, że to, co ciche i subtelne, często wybrzmiewa głośniej od huku przesterowanych gitar. „Złoto” jednak to nie same ballady, śpiewane do wtóru łkającej cicho gitary – choć i dla poszukujących takich wrażeń coś się znajdzie… Na płycie dominują numery dynamiczne, czy wręcz drapieżne. W porównaniu z poprzednią płytą uproszczone jednak zostały aranżacje, bardziej organiczne jest brzmienie i bardziej bezpośredni przekaz.

Uważany za jednego z najlepszych wokalistów w Polsce, rewelacyjny na żywo i w kontakcie z publicznością artysta otworzy tegoroczną edycję Impact Festival!

Impact Festival 2017

TAURON Arena Kraków

15 czerwca: Linkin Park, Machine Gun Kelly, Krzysztof Zalewski

17 czerwca: System of a Down, Royal Republic, Red Sun Rising

Bilety na www.livenation.pl.