IRON MAIDEN

6 lipca 2018

LEGACY OF THE BEAST

EUROPEAN TOUR 2018

Zapraszamy na koncert Iron Maiden! Już 27 i 28 lipca w TAURON Arenie Kraków!

Zadzwoń +48 739 455 725 lub napisz skybox@tauronarenakrakow.pl

Zapoznaj się z naszą ofertą biznesową!

Rozkład godzinowy koncertów*:

godz. 17:30 – wejście early entrance

godz. 18:00 – wejście

godz. 19:30 – Tremonti

godz. 20:50 – Iron Maiden

*Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie

Po ogromnym sukcesie światowej trasy w 2016 i 2017 roku, promującej 16-sty album studyjny “The Book Of Souls”, IRON MAIDEN wyruszają w trasę w 2018 roku grając koncerty w arenach oraz na festiwalach w Europie w ramach światowej trasy Legacy Of The Beast. Koncerty Iron Maiden w Polsce odbędą się 27 i 28 lipca 2018 roku w TAURON Arenie Kraków. Pełną informację o europejskiej trasie koncertowej można znaleźć na ironmaiden.com.

Pomysł na Legacy Of The Beast World Tour został zainspirowany grą komórkową i komiksem o takiej samej nazwie. Scenografia zawiera wiele różnych, ale powiązanych ze sobą „światów”, a lista utworów obejmuje materiał z lat ’80 z kilkoma niespodziankami z późniejszych albumów, dzięki temu jest różnorodna.

Manager Iron Maiden Rod Smallwood wyjaśnia:

“Nasi fani wiedzą, że mamy ustalony bardzo konkrety cykl tras odkąd Bruce i Adrian powrócili do Iron Maiden na początku XXI wieku – przeplatamy trasy poświęcone nowym albumom z trasami pełnymi historii i hitów. Uwielbiamy pracować w ten sposób z wielu powodów, nie tylko dlatego, że daje to zespołowi możliwość zagrania zarówno nowego materiału, jak i starych, uwielbianych utworów, które chcą usłyszeć fani. Dzięki temu trasy pozostają świeże, nie tylko dla fanów, ale również dla zespołu.

Wizerunek tej trasy pełnej Historii/Hitów zdecydowaliśmy się zbudować wokół nazwy Legacy Of The Beast, co dało nam możliwość wykorzystania kreatywnych pomysłów i dobrej zabawy, zwłaszcza z Eddiem! Nie chcę zbyt wiele zdradzać w tym momencie, ale zgodnie z tradycją Iron Maiden pracujemy nad mnóstwem różnych scen i mamy nadzieję, że zapewni to naszym fanom niezapomniane wrażenia, kiedy zobaczą to bardzo specjalne show.”

WARTO WIEDZIEĆ

Iron Maiden zagra w TAURON Arenie Kraków aż dwa koncerty – 27 i 28 lipca 2018 r. Gościem specjalnym będzie Tremonti, który dołączy do Iron Maiden także we Francji, Włoszech, Szwajcarii, Portugalii, Hiszpanii i na Chorwacji.

Organizatorem wydarzenia jest Live Nation.

ROZKŁAD GODZINOWY KONCERTÓW*: godz. 17:30 – wejście early entrance, godz. 18:00 – wejście, godz. 19:30 – Tremonti, godz. 20:50 – Iron Maiden

*Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.