JACK WHITE NA SPECJALNEJ TRASIE KONCERTOWEJ W POLSCE!

22 maja 2018

10 PAŹDZIERNIKA 2018 R. ARTYSTA WYSTĄPI W TAURON ARENIE KRAKÓW

Jack White, czołowa postać światowej sceny rockowej, przyjedzie do Polski na cztery wyjątkowe koncerty! 10 października wystąpi w TAURON Arenie Kraków! Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się 25 maja o godz. 10:00 na stronie www.alterart.pl.

Związek Jacka White’a z Polską i jego uwielbienie dla naszego kraju są powszechnie znane od dawna. Ale po raz pierwszy artysta zdecydował się na zagranie w Polsce nie jednego koncertu, ale całej trasy koncertowej. Spokojnie, to nie będzie sentymentalna podróż, ale pełnowymiarowy tour w ramach promocji najnowszego wydawnictwa muzyka, albumu „Boarding House Reach”.

Nowa Rockowa Rewolucja

Jack White to amerykański muzyk, kompozytor, wokalista i producent muzyczny, szef wytwórni Third Man Records. Najbardziej znany z solowej działalności oraz jako połowa duetu The White Stripes, który na przełomie XX i XXI wieku był jednym z kluczowych zespołów tzw. Nowej Rockowej Rewolucji. W 2011 roku, po wydaniu 6 albumów formacja zakończyła działalność, zachowując status grupy kultowej, a Jack White skupił się na karierze solowej. Z powodzeniem, bowiem wszystkie jego solowe albumy wylądowały na szczycie listy Billboardu najchętniej kupowanych płyt w USA.

White jest laureatem 12 nagród Grammy, wielkim entuzjastą płyt winylowych i cenionym producentem. Chętnie podejmuje się współpracy z teoretycznie odległymi muzycznymi światami – słychać go zarówno na płytach Beyonce, jak i legendarnej hip-hopowej formacji A Tribe Called Quest. Szefuje Third Man Records, wytwórni w katalogu której można znaleźć zarówno Becka, jak i prezentera i komika Conana O’Briena. Razem z Alicią Keys nagrał utwór do jednego z Bondów, komponował muzykę do filmów, samemu pojawiając w blisko 20 produkcjach filmowych i telewizyjnych. Stał na czele dwóch super grup – The Raconteurs i The Dead Weather. Z każdym ze swoich projektów wystąpił w Polsce, gromadząc wielotysięczną publiczność.

Warto wiedzieć

Jack White wystąpi w TAURON Arenie Kraków 10 października 2018 r.

Informacje o biletach:

Przedsprzedaż dla członków ALTERKLUB-u: start: 24 maja, godz. 10:00; koniec: 24 maja, godz. 23:59.

Start sprzedaży: 25 maja (piątek), godz. 10:00

Bilety i więcej informacji na stornie www.alterart.pl.

Artysta wystąpi także w Gdyni, Poznaniu u Warszawie.

Organizatorem wydarzenia jest Alter Art.

UWAGA! Podczas koncertu obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych oraz wszelkich urządzeń z funkcją rejestrowania audio lub wideo oraz robiących zdjęcia. Organizatorzy są przekonani że skorzystacie na oderwaniu się na krótką chwilę od swoich gadżetów i doświadczeniu muzyki.

Po pojawieniu się w miejscu koncertu, wszelkie telefony oraz pozostałe urządzenia robiące zdjęcia i rejestrujące wideo zostaną zabezpieczone w specjalnym futerale Yondr, który zostanie otwarty dopiero po zakończeniu koncertu. Telefon zabezpieczony w futerale Yondr będzie cały czas przy tobie. W każdej chwili będziesz mógł otworzyć swój futerał w specjalnej strefie Yondr Phone Zone znajdującej się w lobby lub kuluarach miejsca koncertu.

Oficjalny fotograf organizatora będzie zamieszczał zdjęcia oraz wideo po każdym koncercie z trasy na stronie http://jackwhiteiii.com/ oraz na nowym koncie instagramowym Jack White Live (@officialjackwhitelive). Repostujcie zdjęcia i filmiki do woli i czerpcie przyjemność z całkowicie wolnego od telefonów, w 100% osobistego doświadczenia.