JACK WHITE

9 października 2018

10 października 2018 r. (środa)

UWAGA! wydarzenie wolne od telefonów komórkowych! Telefony zostaną umieszczone w specjalnych futerałach! Szczegóły znajdziecie w regulaminie imprezy!

godz. 18:30 – otwarcie bram

godz. 20:00 – support: Hańba!

godz. 21:00 – Jack White

godz. 23:00 – planowana godzina zakończenia koncertu

Jack White, czołowa postać światowej sceny rockowej, przyjedzie do Polski na cztery wyjątkowe koncerty! 10 października wystąpi w TAURON Arenie Kraków! 

Związek Jacka White’a z Polską i jego uwielbienie dla naszego kraju są powszechnie znane od dawna. Ale po raz pierwszy artysta zdecydował się na zagranie w Polsce nie jednego koncertu, ale całej trasy koncertowej. Spokojnie, to nie będzie sentymentalna podróż, ale pełnowymiarowy tour w ramach promocji najnowszego wydawnictwa muzyka, albumu „Boarding House Reach”.

Nowa Rockowa Rewolucja

Jack White to amerykański muzyk, kompozytor, wokalista i producent muzyczny, szef wytwórni Third Man Records. Najbardziej znany z solowej działalności oraz jako połowa duetu The White Stripes, który na przełomie XX i XXI wieku był jednym z kluczowych zespołów tzw. Nowej Rockowej Rewolucji. W 2011 roku, po wydaniu 6 albumów formacja zakończyła działalność, zachowując status grupy kultowej, a Jack White skupił się na karierze solowej. Z powodzeniem, bowiem wszystkie jego solowe albumy wylądowały na szczycie listy Billboardu najchętniej kupowanych płyt w USA.

White jest laureatem 12 nagród Grammy, wielkim entuzjastą płyt winylowych i cenionym producentem. Chętnie podejmuje się współpracy z teoretycznie odległymi muzycznymi światami – słychać go zarówno na płytach Beyonce, jak i legendarnej hip-hopowej formacji A Tribe Called Quest. Szefuje Third Man Records, wytwórni w katalogu której można znaleźć zarówno Becka, jak i prezentera i komika Conana O’Briena. Razem z Alicią Keys nagrał utwór do jednego z Bondów, komponował muzykę do filmów, samemu pojawiając w blisko 20 produkcjach filmowych i telewizyjnych. Stał na czele dwóch super grup – The Raconteurs i The Dead Weather. Z każdym ze swoich projektów wystąpił w Polsce, gromadząc wielotysięczną publiczność.

WARTO WIEDZIEĆ

Jack White wystąpi w TAURON Arenie Kraków 10 października 2018 r. Bramy zostaną otwarte o godz. 18:30. godz. 20:00 – support: Hańba, godz. 21:00 – Jack White.

Wejścia do obiektu: nr 1, 2, 3 i brama nr 5.

Informacje o biletach: www.alterart.pl. W dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 10:00.

Informacje o pakietach VIP TAURON Areny Kraków są dostępne TUTAJ.

Organizatorem wydarzenia jest Alter Art.

REGULAMIN WYDARZENIA JEST DOSTĘPNY TUTAJ.

UWAGA! KONIECZNIE PRZECZYTAJCIE KOMUNIKAT ORGANIZATORA DOTYCZĄCY TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH I BILETÓW:

„Przypominamy, że na specjalne życzenie artysty koncert jest objęty całkowitym zakazem używania telefonów komórkowych oraz wszelkich urządzeń z funkcją rejestrowania audio lub wideo oraz robiących zdjęcia. W związku z tym prosimy abyście na koncert przybyli z wydrukowanymi biletami.

Przed wejściem na teren obiektu w którym odbywa się koncert, wszelkie telefony oraz pozostałe urządzenia robiące zdjęcia i rejestrujące wideo zostaną zabezpieczone w specjalnym futerale Yondr. Telefon zabezpieczony w futerale Yondr będzie cały czas przy właścicielu. W każdej chwili będzie można otworzyć swój futerał w specjalnej strefie „Yondr Phone Zone” znajdującej się w lobby lub w kuluarach miejsca koncertu. Zalecamy wcześniejsze przybycie do obiektu, w związku z obowiązkiem umieszczenia telefonu w futerale Yondr.

Jesteśmy przekonani, że oderwanie się na czas koncertu od gadżetów pomoże w pełniejszym doświadczeniu muzycznym, jakim są występy Jacka White’a”.

Czym jest futerał Yondr i na jakich zasadach będzie działał przeczytacie TUTAJ.