Jan-rapowanie w TAURON Arenie Kraków

14 stycznia 2022

Jan-rapowanie

1 kwietnia 2022 r.

TAURON Arena Kraków

Największy dotychczasowy koncert Jana rapowanie odbędzie się 1 kwietnia 2022 w Tauron Arenie. Jest to jednocześnie premierowy występ artysty. Wydarzenie jest niezwykle wyjątkowe ze względu na swoją skalę oraz znaczenie dla samego artysty, który pierwszy raz zagra tak ogromny solowy koncert w swoim rodzimym mieście.

Bilety na to wydarzenie są dostępne na stronie www.janrapowanie.pl, w aplikacji Going. oraz stacjonarnie w salonach Empik w całej Polsce.

Jan-rapowanie to pochodzący z Krakowa raper i autor tekstów, który muzyczną karierę rozpoczynał publikując muzykę na własnę rękę. Wkrótce podpisał pierwszy kontrakt z wytwórnią SBM Label, który zaowocował albumami „NOCNA ZMjANA”, „Plansze” oraz „Uśmiech”. Dwa ostatnie z nich uzyskały statusy platynowej oraz złotej płyty.

Jak informuje Sold Out Agencja, organizator trasy koncertowej, w wydarzeniach mogą wziąć udział także osoby niepełnoletnie: uczestnicy poniżej 16 roku życia jedynie pod opieką osoby dorosłej, a powyżej 16 roku życia za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.

Zgoda na udział osoby niepełnoletniej:  http://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.php

W koncercie mogą wziąć udział także osoby niezaszczepione, natomiast każdy zaszczepiony uczestnik jest zobowiązany do przedstawienia do wglądu certyfikatu szczepienia lub oświadczenia o szczepieniu.