Jesienna odsłona Arena Garden!

2 października 2020

Arena Garden Street Food Market działa dalej w jesiennej odsłonie! Po spektakularnym wakacyjnym sukcesie największa tego typu strefa z food truckami wciąż pozostaje otwarta – przynajmniej do końca października.

Zmianie ulegają godziny otwarcia zewnętrznej części strefy (Food Trucki Kraków, pizza, grill i strefa Kozel, a także gościnnie inne food trucki). W czwartek i piątek start przewidziany jest na 17, a w sobotę i niedzielę już na 13. Wszystko zależy jednak od pogody – w przypadku niekorzystnej aury, zewnętrzna część Areny Garden będzie nieczynna.

Uwaga! Ze względu na piękną pogodę, w poniedziałek i wtorek (5-6.10) od godz. 15:00 otwieramy część zewnętrznej strefy gastronomicznej – czynne będą burgery, frytki i strefa piwa Kozel w Arenie Garden Food Market.

Jedzenie zakupione na zewnątrz można zjeść na leżakach lub wnieść do Coffee Garden. To odnowiona kawiarnia i koktajl bar w Małej Hali TAURON Areny Kraków, która działa codziennie, przez cały tydzień, od południa. Można w niej zjeść desery i słone tarty oraz napić się napojów bezalkoholowych, a także koktajli z procentami.

W pierwszy październikowy weekend w Coffee Garden zagościła muzyka, do której Arena Garden przyzwyczaiła już w letnich miesiącach. Scenę plenerową zastąpiło jednak przytulne wnętrze kawiarni – w piątek i w sobotę zarał Dj NH+.  Z kolei 4 października w Coffee Garden odbyły się kreatywne warsztaty „Obraz z mchu”, prowadzone przez pracownię florystyczną Niezłe Kwiatki. A to nie koniec atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy – o kolejnych tego typu akcjach będziemy informować na bieżąco.