#helloFALL, czyli jesienna odsłona Areny Garden przy TAURON Arenie Kraków

8 października 2021

Lato się skończyło, ale Arena Garden nie zwalnia tempa! Do strefy zawitała złota, polska jesień! Zapraszamy do strefy relaksu, kultury i pysznego jedzenia przy TAURON Arenie Kraków w dni powszednie od godz. 13:00, a w weekendy od godz. 12:00.

Wagoniki i kominki

Na gości czekają przestrzenie w nowej aranżacji – w Arena Coffee (w Małej Hali) wprowadzono nieco jesiennego, ciepłego, domowego klimatu. Pojawiły się kominki, a przy nich fotele, w których można wygodnie usiąść i ogrzać się jesiennymi gorącymi nowościami z kawiarnianego menu. Przygotowano też nową ściankę do zdjęć z napisem „hello fall”. Cały wystrój wzbogaciły jesienne kolory i rośliny m.in. dynie i astry.

W strefie na zewnątrz TAURON Areny Kraków zamiast egzotycznych palm stanęły wagoniki górskiej gondoli. Można w nich wygodnie usiąść i zjeść nowe przysmaki z food trucków. Strefa została dodatkowo oświetlona, na zewnątrz stanęły też ogrzewacze, co z pewnością umili gościom długie jesienne wieczory.

Warto wiedzieć

Godziny otwarcia strefy Arena Garden przy TAURON Arenie Kraków:

poniedziałek – czwartek: 13:00 – 21:00,

piątek: 13:00 – 22:00,

sobota: 12:00 – 22:00,

niedziela: 12:00 – 21:00.

Codziennie na chętnych czeka strefa food trucków – z jedzeniem, napojami i słodkościami. W bogatej ofercie gastronomicznej można znaleźć dania z Grecji, Meksyku, Włoch i Japonii.

Lista Food Trucków i budek: Burger truck, Pita gyros, Curry Point (czwartek-niedziela), budka z grillem, Węgier na kółkach, Taco truck, budka z pizzą, Królestwo frytek, kawa, Słodziak.

Kawiarnia: Arena Coffee w Małej Hali TAURON Areny Kraków – kawy, koktajle i słodkości!

Śledźcie profil www.facebook.com/ArenaGardenKrakow i stronę www.tauronarenakrakow.pl i bądźcie na bieżąco z tym, co dla Was przygotowaliśmy! Wstęp wolny.