JESSIE WARE WYSTĄPI W TAURON ARENIE KRAKÓW

10 października 2017

Uwielbiana w Polsce autorka przebojów „Say You Love Me” i „Wildest Moments” powraca na koncerty do Polski. 4 marca 2018 r. Jessie Ware wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Na wydarzenie zaprasza Agencja Go Ahead.

Jessie Ware rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT, koncertom u boku Jacka Penate i wsparciu kultowego undergroundowego radia Rinse FM, a wielu widziało w niej kobiecą odpowiedź na sukcesy Jamesa Blake’a czy Jamiego Woona. Kolejne świetne single zapowiadające debiutancki album: „Running” oraz „Wildest Moments” wzbudziły jednak sensację także poza kręgiem fanów nowego R’N’B i muzyki tanecznej.

Debiutancki album „Devotion” potwierdził unikalny talent Brytyjki do łączenia nowoczesnych brzmień z tym, co uniwersalne i ponadczasowe: świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i unikalnym głosem. Drugi album w karierze, „Tough Love”, to płyta będąca fuzją elektroniki, popu i klasycznego R&B, powstała w dużej mierze w Nowym Jorku pod okiem duetu producenckiego BenZell, który tworzą Two Inch Punch oraz znany ze współpracy z Katy Perry, Benny Blanco. Przy komponowaniu piosenek tym razem wspomogli artystkę nie tylko znany z „Devotion” Dave Okumu, ale także m.in. Ed Sheeran i Miguel.

Jessie Ware nie ustaje jednak w komponowaniu popowo-elektronicznych przebojów – dwa single z nadchodzącego albumu artystki również przykuły uwagę publiczności i mediów, szybko gromadząc ponad milion wyświetleń.

Utwór „Selfish Love” jest zapowiedzią nowego kierunku muzycznego artystki znanej wcześniej z kojących, soulowych utworów opowiadających o miłości i jej braku.

http://www.youtube.com/watch?v=Q8T9vB1zIVM

Warto wiedzieć

Ostatnie, lipcowe występy artystki w Polsce wyprzedały się w zaledwie kilka dni!

Sprzedaż biletów na koncert, który odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 4 marca 2018 r. rozpocznie się w najbliższy piątek (13 października).

Bilety będą dostępne na portalach: Biletomat.pl, Ticketpro.pl,Ticketmaster.pl, Ebilet.pl oraz w punktach Empik, Saturn i Media Markt.

Organizatorem wydarzenia jest Agencja Go Ahead.