Jubileusz 40-lecia Perfectu z dodatkowym koncertem

24 września 2020

W kalendarzu imprez TAURON Areny Kraków zaszła znacząca zmiana – organizator koncertu „Atmasfera 40-lecie Perfect” poinformował o rozbiciu koncertu (pierwotny termin 9 maja 2020 r.) na dwie daty: 2 i 3 października 2020 r.

Poniżej prezentujemy pełną treść ogłoszenia organizatora – firmy ATMA:

Drodzy Fani Zespołu Perfect! 🤩
Z wielką radością pragniemy poinformować, że nadchodzi długo wyczekiwany moment 😊Po kilkumiesięcznej przerwie, spowodowanej ograniczeniami w organizacji imprez masowych w związku z epidemią COVID-19, powracamy z trasą pożegnalną zespołu Perfect, połączoną z jego 40-leciem. W tym miejscu chcemy podziękować 🥰, że jesteście z nami i zamierzacie wspólnie z Zespołem świętować ich Jubileusz. Obiecujemy, że się nie zawiedziecie 😊Uwaga, poniższe informacje dotyczą jedynie najbliższego koncertu zespołu Perfect, który odbędzie się w TAURON Arena Kraków 🏟 (szczegóły dotyczące kolejnych koncertów będziemy podawali na około 14 dni przed planowaną datą koncertu).
🥰Osoby, które zakupiły bilet na koncert zespołu Perfect w Krakowie:
Na Wasze skrzynki pocztowe 📩 (adresy email, które zostały podane przy zakupie biletu) około godziny 14 zostanie wysłana wiadomość pochodząca z bileterii, w jakiej dokonano zakupu. W wiadomości będzie znajdował się link 📪, przenoszący Was do strony, na której dokonacie wyboru terminu koncertu: 2 października (termin pierwotny) oraz dodatkowy termin 3 października. Po wybraniu dogodnej daty 📅, zostaniecie przekierowani na stronę bileterii która obsługuje system relokacji. Tutaj będziecie mogli wymienić 🤝 swój bilet 🎫 na nowy – tym razem musicie wybrać dokładne miejsce, które chcecie zająć w czasie koncertu.
🙆‍♂️ Modyfikacja stref Golden Circle, Płyta stojąca, Trybuny siedzące:
Zgodnie z panującymi wymogami oraz zaleceniami 👩‍💼 odnośnie bezpieczeństwa imprez masowych, w trosce o zdrowie Wasze i Waszych najbliższych oraz z racji ograniczonych miejsc na płycie zmuszeni byliśmy zmodyfikować 🤭 podział kategorii biletów. Od teraz:
-osoby, które zakupiły bilet w strefie Golden Circle wybierają nowe miejsce na sali oznaczone kolorem czerwonym 🔴
-osoby, które zakupiły bilet w strefie Płyta Stojąca wybierają nowe miejsce na sali oznaczone kolorem niebieskim 🔵
-osoby, które zakupiły bilet w strefie Trybuna Siedząca wybierają nowe miejsce na sali oznaczone kolorem zielonym 🟢
🔺 Ze względu na aktualnie obowiązujący reżim sanitarny 👩‍🔬 liczba miejsc na koncert w danym dniu jest ograniczona. Nie zwlekajcie z wymianą biletów!🔺
Specjalnie dla Was uruchomiliśmy adres mailowy bilety@atma.com.pl 💌, na który możecie wysyłać nam swoje pytania odnośnie relokacji oraz zakupu nowych biletów 🎫 na koncert Perfect w Krakowie. Służymy pomocą 🤗
Do zobaczenia na koncercie 👋. Gramy bezpiecznie!