Justin Bieber nie wystąpi w Krakowie

28 lutego 2023

Niestety, Justin Bieber nie wystąpi w Polsce na koncercie zaplanowanym w Krakowie. Artysta definitywnie odwołał całą trasę koncertową. Pieniądze za zakupione bilety będą zwrócone wszystkim ich posiadaczom.

Justin Bieber początkowo miał wystąpić w Polsce 25 marca 2023 roku w TAURON Arenie Kraków. W październiku ubiegłego roku zdecydował jednak o przełożeniu koncertów ze względów zdrowotnych – nie podając konkretnych terminów. Teraz management artysty poinformował, że planowana trasa JUSTICE WORLD TOUR w ogóle się nie odbędzie. Decyzja jest niezależna od Prestige MJM – organizatora koncertu w naszym obiekcie.

W sprawie zwrotów pieniędzy za bilety, należy się kontaktować z bileterią, w której wejściówki zostały zakupione:

👉 Bilet Serwis – aby otrzymać zwrot wyślij maila na adres ZwrotJustin@biletserwis.pl. W odpowiedzi otrzymasz szczegóły dotyczące procedury zwrotu.

👉 Ticketmaster Polska – aby otrzymać zwrot wypełnij formularz: https://help.ticketmaster.pl/hc/pl/requests/new?ticket_form_id=360000876293

👉 Pakiety VIP TAURON Areny Kraków – w najbliższym czasie osoby, które zakupiły wejściówki do loży otrzymają mail od zespołu Areny Kraków SA.

Twój zwrot zostanie przetworzony tak szybko, jak to możliwe, zgodnie z wybraną metodą płatności.