Justin Bieber ogłosił, że trasa koncertowa “Justice World Tour” została odwołana

6 października 2022

Niestety, Justin Bieber nie wystąpi w Polsce na koncercie zaplanowanym w Krakowie. Artysta definitywnie odwołał całą trasę koncertową. Pieniądze za zakupione bilety będą zwrócone wszystkim ich posiadaczom.

Justin Bieber początkowo miał wystąpić w Polsce 25 marca 2023 roku w TAURON Arenie Kraków. W październiku ubiegłego roku zdecydował jednak o przełożeniu koncertów ze względów zdrowotnych – nie podając konkretnych terminów. Teraz management artysty poinformował, że planowana trasa JUSTICE WORLD TOUR w ogóle się nie odbędzie. Decyzja jest niezależna od Prestige MJM – organizatora koncertu w naszym obiekcie.

W sprawie zwrotów pieniędzy za bilety, należy się kontaktować z bileterią, w której wejściówki zostały zakupione:

👉 Bilet Serwis – aby otrzymać zwrot wyślij maila na adres ZwrotJustin@biletserwis.pl. W odpowiedzi otrzymasz szczegóły dotyczące procedury zwrotu.

👉 Ticketmaster Polska – aby otrzymać zwrot wypełnij formularz: https://help.ticketmaster.pl/hc/pl/requests/new?ticket_form_id=360000876293

Twój zwrot zostanie przetworzony tak szybko, jak to możliwe, zgodnie z wybraną metodą płatności.

 

* * *

KOMUNIKAT ARCHIWALNY:

Wszystkie pozostałe terminy jego światowej trasy koncertowej przesunięto na kolejny rok. Dotyczy to również koncertu w TAURON Arenie Kraków, który miał się odbyć 23 marca 2023 r.

POSIADACZE BILETÓW BĘDĄ NA BIEŻĄCO INFORMOWANI O DALSZYCH DECYZJACH PODJĘTYCH PRZEZ MANAGEMENT ARTYSTY.

“JUSTICE WORLD TOUR” pierwotnie miała rozpocząć się w 2020 roku, ale została przełożona z powodu pandemii COVID-19. Ostatecznie trasa koncertowa rozpoczęła się w lutym tego roku w San Diego w Kalifornii i odbyła w dziesięciu krajach na trzech różnych kontynentach.

6 września Justin po raz pierwszy ogłosił, że zrobi sobie przerwę w koncertowaniu stawiając swoje zdrowie jako priorytet. Po tej wiadomości, 15 września ogłosił, że odwoła dwanaście terminów koncertów aż do 18 października. W związku z dzisiejszym ogłoszeniem pozostałe daty zostały oficjalnie przesunięte. Dotyczy to także koncertu w Polsce. Informacja o nowej dacie koncertu w Krakowie w ramach trasy “JUSTICE WORLD TOUR” zostanie przekazana w najszybszym możliwym terminie.

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność.