JUSTIN BIEBER W KRAKOWIE

12 listopada 2016

23 ciężarówki, 11 tour busów, 5 vanów oraz 16 pomieszczeń do dyspozycji artysty oraz jego ekipy – te liczby najlepiej obrazują rozmach produkcyjny koncertu Justina Biebera, który w piątek (11 listopada) odbył się w TAURON Arenie Kraków. Organizatorem wydarzenia była agencja Prestige MJM.

Wokalista wystąpi w Polsce w ramach trasy promującej album „Purpose”. Podczas koncertu w TAURON Arenie Kraków fani Justina Biebera mogli usłyszeć  jego największe hity, w tym m.in. „Where Are U Now”, „Company”, „The Feeling”, „Let Me Love You”, „I’ll Show You, „What Do You Mean” i „Purpose”.

Justin Bieber i jego tancerze poruszali się po trzykondygnacyjnej scenie, której odrębne poziomy były połączone za pomocą ramp i tuneli. Show zostało zrealizowane przy użyciu wielu skomplikowanych systemów windowych, trampolin oraz wyrzutni. Całość show uzupełniała imponująca oprawa wizualna oraz liczne efekty specjalne.

TAURON Arena Kraków powitała artystę gigantycznym napisem „Justin, We Love You!”, który został wyświetlony na ekranie LED okalającym halę.

Organizatorem wydarzenia był Prestige MJM (www.prestigemjm.com).