JUSTIN BIEBER W KRAKOWIE

9 listopada 2016

WSZYSTKO CO WARTO WIEDZIEĆ PRZED KONCERTEM W TAURON ARENIE KRAKÓW

11 listopada 2016 r.

Otwarcie bram: godz. 18:45

Justin Bieber: godz. 20:40

Support:

MiC Lowry: godz. 19:35

The Knocks: godz. 20:00

23 ciężarówki, 11 tour busów, 5 vanów oraz 16 pomieszczeń do dyspozycji artysty oraz jego ekipy – te liczby najlepiej obrazują rozmach produkcyjny koncertu Justina Biebera w Polsce. Już dziś kanadyjski gwiazdor wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

Wzbudzający ogromne emocje tysięcy Beliebers koncert, oprócz niecodziennej warstwy artystycznej, wyróżni się również niezwykle wymagającą oprawą techniczną. Jak zdradził organizator koncertu, agencja Prestige MJM, szczegółowy opis produkcyjny koncertu otrzymany od managementu artysty zajął aż 778 stron!

Koncertowi Justina Biebera w Polsce towarzyszy rozmach na niespotykaną skalę. To jedna z niewielu gwiazd światowego formatu, która przywozi ze sobą własną ekipę produkcyjną, odpowiedzialną za realizację całości koncertu. Towarzyszą jej 23 ciężarówki oraz 11 tour busów. Dodatkowo, management artysty poprosił nas o 5 samochodów, które także będą służyć ekipie artysty w dniu koncertu. Łącznie, do dyspozycji artysty i jego ekipy pozostanie także aż 16 pomieszczeń hali TAURON Arena Kraków, które będą pełniły funkcję garderób oraz biur produkcyjnych – zdradza Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Tak skomplikowana i wymagająca produkcja koncertu to gwarancja wyjątkowego i niezapomnianego show, na jakie mogą liczyć wszyscy uczestnicy. Będzie to bez wątpienia jedno z najbardziej imponujących i niecodziennych wydarzeń muzycznych 2016 roku. Justin Bieber i jego tancerze będą poruszać się po trzykondygnacyjnej scenie, której odrębne poziomy będą połączone za pomocą ramp i tuneli. Całość show uzupełni imponująca oprawa wizualna oraz liczne efekty specjalne. – Show zostanie zrealizowane przy użyciu wielu skomplikowanych systemów windowych, trampolin oraz wyrzutni. To dzięki nim artysta będzie błyskawicznie zmieniał swoją lokalizację, wznosił się nad publicznością oraz „znikał” w nieoczekiwanych momentach. Zjawiskową oprawę zagwarantuje aż 47 rodzajów różnego rodzaju efektów pirotechnicznych oraz laserowych – dodaje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

Justin, We Love You!

TAURON Arena Kraków powita artystę gigantycznym napisem „Justin, We Love You!”, który zostanie wyświetlony na ekranie zewnętrznym, okalającym halę, w trakcie przyjazdu artysty na teren obiektu.

WARTO WIEDZIEĆ

Organizatorem wydarzenia jest Prestige MJM (www.prestigemjm.com).

Informacje o koncercie:  www.prestigemjm.com.

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (Organizatora) będzie czynna od godz. 10:00; kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków od godz. 18:30).

REGULAMIN wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

NIEZBĘDNIK KONCERTOWY przygotowany przez Organizatora jest dostępny TUTAJ.

Mapa dla osób posiadających bilety na płytę jest dostępna TUTAJ.

Mapa dla osób posiadających bilety na trybuny oraz pakiety VIP jest dostępna TUTAJ.

Kawiarnia dla osób czekających na koncert

Osoby, które zjawią się przed TAURON Areną Kraków przed otwarciem bram, oraz rodzice czekający na swoje dzieci podczas koncertu będą mogli skorzystać z oferty kawiarni, która będzie czynna w górnej części Małej Hali TAURON Areny Kraków. W dniu wydarzenia kawiarnia będzie otwarta od godz. 10:00.

Harmonogram koncertu

Otwarcie bram: godz. 18:45,

MiC Lowry: godz. 19:35,

The Knocks: godz. 20:00,

Justin Bieber: godz. 20:40.

W trakcie koncertu Justina Biebera przewidziana jest 20-minutowa przerwa.

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary).  Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ. W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 15:30 – dodatkowe informacje są dostępne TUTAJ.

UWAGA! W dniu koncertu (11 listopada) wjazd na parking ogólnodostępny (płatny) będzie możliwy od strony ul Lema:

– osoby jadące od strony al. Pokoju – na pierwszych światłach należy skręcić w prawo,

– osoby jadące od strony al. Jana Pawła II – na drugich światłach należy skręcić w lewo.

Parking zewnętrzny na płycie górnej nie będzie dostępny.