Justin Timberlake zagra aż dwa koncerty w TAURON Arenie Kraków!

29 lutego 2024

JUSTIN TIMBERLAKE OGŁASZA DRUGĄ DATĘ WYSTĘPU W KRAKOWIE ZE WZGLĘDU NA OLBRZYMIE ZAINTERESOWANIE PIERWSZYM KONCERTEM

THE FORGET TOMORROW WORLD TOUR

Data drugiego koncertu: 27 lipca 2024TAURON Arena Kraków

 

Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 1 marca 2024 o godz. 10:00:

Ze względu na duże zainteresowanie, znany muzyk, aktor i artysta Justin Timberlake ogłosił drugi koncert w KRAKOWIE w ramach długo oczekiwanej europejskiej odsłony swojej wielkiej światowej trasy koncertowej The Forget Tomorrow World Tour.

Ten wielokrotnie nagradzany artysta zaprezentował ostatnio także swój najnowszy utwór „Drown” wydany przez RCA Records. Podczas koncertów artysta zaprezentuje utwory z nadchodzącego albumu „Everything I Thought It Was”, takie jak: „Selfish” czy singiel „Drown”. Nie zabraknie również najpopularniejszych piosenek, które powstały w trakcie jego wieloletniej kariery. Szósty studyjny album artysty ukaże się 15 marca.

VIP: W sprzedaży będą dostępne różnorodne pakiety VIP, które zapewnią fanom więcej niezapomnianych wrażeń, między innymi bilety do ekskluzywnej sekcji VIP Stage Bar z obsługą przez całą noc, specjalnie zaprojektowane upominki VIP, wcześniejsze wejście na teren koncertu i nie tylko. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie vipnation.eu.
O JUSTINIE TIMBERLAKE’U
Justin Timberlake jest wszechstronnie utalentowanym artystą i producentem muzycznym, a także autorem tekstów i aktorem. W swojej karierze sprzedał ponad 54 miliony albumów i 63 miliony singli na całym świecie, a także kolejne 70 milionów płyt jako główny wokalista *NSYNC. Justin zdobył dziesięć nagród GRAMMY w kategoriach pop, dance i R&B, w tym za udane albumy solowe „Man of the Woods”, „The 20/20 Experience”, „FutureSex/LoveSounds” i debiutancki album solowy „Justified” – a także za swój projekt z Jayem-Z. Zdobył ponad 23 miliardy odtworzeń na platformach streamingowych i cztery nagrody Emmy za pamiętne występy w „Saturday Night Live”. Na dużym ekranie użyczył swojego głosu w animowanym fenomenie DreamWorks „TROLLE” i „TROLLE 3” z 2023 roku. Jego przebój „Can’t Stop the Feeling!” z tego filmu był nominowany do Oscara 2017 w kategorii „Najlepsza piosenka oryginalna”.