KARNAWAŁOWA MOC DISCO POLO

7 października 2016

 

Boys, MIG, After Party, Defis, Markus P, Vegas, Cliver, Camasutra  i Shantel w TAURON Arenie Kraków

4 lutego 2017 r.

Otwarcie bram godz. 16:30

Start godz. 17:00

4 lutego 2017 r. zapraszamy do największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce na wyjątkową „Karnawałową Moc Disco Polo“, podczas której na scenie pojawią się najpopularniejsze gwiazdy tego gatunku, które na swoich kontach mają setki tysięcy sprzedanych płyt oraz miliony wyświetleń w portalu YouTube. Bilety na wydarzenie trafią do sprzedaży 12 października.

Disco Polo to niewątpliwie jeden z trzech najpopularniejszych gatunków muzycznych w Polsce. Muzyka wywodząca się z tradycji ludycznych nie jest jednak fenomenem typowo polskim. Włosi bawią się przy swoim italo disco, Niemcy przy heimat music, a Izraelczycy przy disco mizrahi. Taki nurt bierze się bowiem z mieszania lokalnej tradycji z tym, co najbardziej popularne. Obecnie Disco Polo przeżywa w Polsce prawdziwy renesans.

1,000,000,000 odsłon w portalu YouTube to suma wyświetleń wszystkich występujących na imprezie wykonawców!

Gwiazdy i scena młodych

Na scenie w TAURON Arenie Kraków zobaczymy zespoły: Boys, MIG, After Party, Defis, Vegas, Cliver, Camasutra  i Shantel oraz Markus P.

W ramach „Young Stage” wystąpią zespoły, które zyskują coraz większą popularność na rynku muzyki disco polo: Alfa Boys, Moment, Spontan, K.O.H.A.Y, Slavers, Zajefajni oraz The Brothers.

Podczas koncertu nie zabraknie dodatkowych atrakcji m.in. wizualizacji, które wyświetlane będą na trzech równoległych ekranach oraz świateł, efektów specjalnych oraz nagłośnienia godnego największych gwiazd zza oceanu.

4 lutego, w środku karnawału, nie może Was zabraknąć na największym halowym wydarzeniu Disco Polo w historii kraju!

Sprzedaż biletów

Przedsprzedaż biletów na „Karnawałową Moc Disco Polo“ w TAURON Arenie Kraków startuje 12.10.2016 o godzinie 12.00 w bileteriach:

www.eventim.pl

www.ticketpro.pl

www.ebilet.pl

Ceny biletów:

Październik:

39 zł za PŁYTA GŁÓWNA

39 zł za sektory A2, A3, A4, A5, A8, A9

49 zł za sektory A19, A20, A1, A12,A11, A10

69 zł za sektory B1, B2, B3, B4, B5, B8

Listopad:

49 zł za PŁYTA GŁÓWNA

49 zł za sektory A2, A3, A4, A5, A8, A9

59 zł za sektory A19, A20, A1, A12,A11, A10

79 zł za sektory B1, B2, B3, B4, B5, B8

Grudzień:

59 zł za PŁYTA GŁÓWNA

59 zł za sektory A2, A3, A4, A5, A8, A9

69 zł za sektory A19, A20, A1, A12,A11, A10

79 zł za sektory B1, B2, B3, B4, B5, B8

Bilety w dniu imprezy:

69 zł za PŁYTA GŁÓWNA

69 zł za sektory dalej sceny A2, A3, A4, A5, A8, A9

79 zł za sektory bliżej sceny A19, A20, A1, A12,A11, A10

89 zł za sektory B1, B2, B3, B4, B5, B8

Strona wydarzenia: www.mocdiscopolo.pl.

Organizatorami wydarzenia są: Agencja Zooteka, oraz DWAEM Media Group.

INFORMACJE O ARTYSTACH

BOYS

Zespół Boys powstał w 1991 roku. Liderem i wokalistą grupy jest Marcin Miller. Hity takie jak Jesteś szalona, czy Niech żyje wolność i swoboda sprawiły, że zespół BOYS stał się ikoną muzyki disco polo, na stałe wpisując się w panteon gwiazd polskiej sceny rozrywkowej. W trakcie 25-letniej kariery muzycznej zespół wydał 31 albumów, za które odebrał łącznie 23 nagrody (w tym pięć platynowych i dwie złote płyty). Teledyski umieszczone na oficjalnych kanałach YouTube zespołu – MarcinMillerBoys oraz BOYS – odnotowały łącznie ponad 161 milionów wyświetleń.

MIG

Zespół MIG, który tworzy czwórka rodzeństwa – Dorota, Marek, Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy, bije obecnie rekordy popularności. Teledyski umieszczone na kanale YouTube zespołu zostały obejrzane już ponad 250 mln razy. Single Słodka wariatka i Ona Jedyna uzyskały status diamentowej płyty (jest to najwyższe wyróżnienie przyznawane przez Związek Producentów Audio Video). Natomiast, utwory takie jak Wymarzona (60 mln odtworzeń), Miód malina (44 mln), czy Nie ma mocnych na Mariolę (38 mln) pobiły rekordy oglądalności na polskim YouTube i sprawiły, że zespół MIG jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów muzyki disco polo.

AFTER PARTY

W skład zespołu AFTER PARTY wchodzą Patryk Pegza (wokalista, producent muzyczny), Mariusz Pawlak – Dj Pawl0 (akustyk, tour manager) oraz dwaj tancerze Bartek Kołodziej i Maciej Nowak. Zespół w ciągu 4 lat podbił Polską scenę muzyki tanecznej. Od początku kariery grupa wydała dwie płyty długogrające, nagrała 14 teledysków, a cztery z ich singli – Przez Ciebie mam w brzuchu motyle, Nie będę pracował, będę imprezował, Ślimak pokaż rogi oraz Ona lubi pomarańcze – osiągnęły status platynowej płyty. Teledyski umieszczone na kanale YouTube zespołu obejrzało już ponad 200 mln osób (w tym m.in. Bujaj się – 18 mln, Tylko Ona Jedyna – ponad 40 mln i Ona lubi pomarańcze – 16 mln w 4 miesiące od premiery).

DEFIS

Zespół DEFIS tworzą Karol Zawrotniak, Dariusz Zieliński, Krzysztof Jasiuk oraz Arkadiusz Stałęga. Formacja zyskała popularność na rynku disco polo po udziale w 2 edycji telewizyjnego talent show „DISCO STAR” w POLO TV. W przeciągu roku, teledyski umieszczone na kanale DEFIS Oficjalny obejrzało 40 mln osób, a trzy z wydanych utworów – Jeden Gest (8 mln wyświetleń), Niespotykany Kolor (16 mln) i Lek Na Życie (6 mln w trzy miesiące od premiery) – zyskały status platynowej płyty.

CLIVER

Zespół Cliver zadebiutował na rynku muzycznym dzięki udziałowi w castingu zorganizowanym w 2006 roku przez zespół Weekend. Twórcą i liderem zespołu CLIVER jest Cezary Hajdacki, który pełni również rolę autora tekstów i muzyki oraz aranżera piosenek. Na scenie towarzyszą mu Darek Szczepański, Arek Spociński oraz Jarek Szmigielski. Ich największymi hitami są Pokaż jak się kręcisz(łącznie ponad 6,5 mln) oraz To ona mnie wyrwała (6 mln wyświetleń), które cieszą się niesłabnącym zainteresowanie widzów serwisu Youtube.

MARKUS P

Markus Przeradowski to artysta, który na co dzień mieszka i tworzy w Chicago (USA). Pomimo odległości udało mu się podbić serca polskiej publiczności takimi hitami jak: Hula ula (11 mln wyświetleń w serwisie YouTube), Obudź się (6 mln), Bawimy się (5 mln) oraz Kici Kici Miał (12,5 mln). Wszystkie utwory artysty umieszczone na jego oficjalnym kanale YouTube obejrzało już ponad 53 mln osób.

VEEGAS

Zespół VEEGAS, którego założycielem jest Adrian Rybczyński (wokalista, kompozytor muzyki i autor tekstów) tworzy wyjątkowo energetyczną muzykę z nurtu dance/disco. Każdy występ VEEGAS to porywające show, w trakcie którego zespół stawia przede wszystkim na interakcje z publicznością. Teledyski umieszczone na kanale Veegas Official w serwisie YouTube, m.in.: Klaszcz i Śpiewaj (2,6 mln), Bukiet Róż (2,8 mln), Będzie Pompa (2,5 mln), Piwo Paliwo (łącznie 5 mln), czy Lubię Jeansy (łącznie 8 mln odsłon), cieszą się niesłabnącym zainteresowanie publiczności.

CAMASUTRA

Zespół CAMASUTRA powstał w 2013 roku z inicjatywy Patryka Pegzy (lidera zespołu AFER PARTY), który do współpracy przy nowym muzycznym projekcie zaprosił Małgorzatę Główkę. Wokalistce na scenie towarzyszy DJ oraz siostry Daria i Iza Chojnackie, które dopełniają formację wokalnie oraz tanecznie. Dotychczas teledyski zespołu w serwisie YouTube odnotowały ponad 25 milionów wyświetleń. Największe hity formacji to Do nieba bram (6 mln wyświetleń), Jesteś ideałem (7,5 mln) oraz Chcę cię mieć na chwilę (4 mln).

SHANTEL

ShanteL to wschodząca gwiazda muzyki disco i dance. Zespół ShanteL zadebiutował dwa lata temu utworem A Ty daj, który na YouTube obejrzano już 9,5 mln razy. Kolejne produkcje zespołu, takie jak Dlatego tańczyć chcę i Czasem Warto przysporzyły zespołowi dalszej popularności i umożliwiły występy na ogólnopolskich festiwalach muzyki tanecznej.

YOUNG STAGE

W ramach „Young Stage” wystąpią zespoły, które zyskują popularność na rynku muzyki disco polo: ALFA BOYS, MOMENT, SPONTAN, K.O.H.A.Y, SLAVERS, ZAJEFAJNI oraz THE BROTHERS.