KARNAWAŁOWA ZABAWA Z GWIAZDAMI LAT 80. W TAURON ARENIE KRAKÓW

17 czerwca 2015

„You’re My Heart, You’re My Soul”, „Cheri Cheri Lady”, „Maria Magdalena” – kto nie zna tych przebojów? Już 6 lutego 2016 roku będzie je można usłyszeć w TAURON Arenie Kraków! Na specjalnym koncercie wystąpią: Sandra oraz Thomas Anders i Modern Talking Band. Organizatorem wydarzenia jest Solaris Music.

            Wprawdzie do karnawału jeszcze daleko, ale już dziś można zacząć planować w jakiej atmosferze będzie można go zakończyć. My zapraszamy na „Karnawałowe Ostatki z Gwiazdami lat 80.”. W TAURON Arenie Kraków wystąpią:  Sandra oraz Thomas Anders i Modern Talking Band. Podczas koncertu artyści zaśpiewają swoje największe przeboje: „In the heat of the night”, „Maria Magdalena”, „You’re My Heart, You’re My Soul”, „Cheri Cheri Lady”, „Brother Louie”, „Atlantis Is Calling” i wiele innych.

Zabierz swoich znajomych i przyjdź na karnawałową zabawę w rytmach DISCO!

Koncert rozpocznie się 6 lutego 2016 roku o godz. 18:00 (otwarcie bram: godz. 16:30).  Bilety są już do nabycia w sklepach Empik, Media Markt i Saturn oraz w internecie, w portalu: ticketpro.pl w cenie: 99 zł, 129 zł, 149 zł, 159 zł.

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.solarismusic.pl.

***

Thomas Anders i Modern Talking Band

Pierwszy występ sceniczny artysta zaliczył jako siedmiolatek, a dziewięć lat później udało mu się zdobyć pierwszy kontrakt płytowy. Debiutancki singiel ukazał się w 1980 roku i nosił tytuł „Judy”. W 1983 roku wiele się zmieniło – Thomas przeszedł pod producenckie skrzydła Dietera Bohlena, i na pozytywne efekty współpracy tego duetu nie trzeba było długo czekać.

Na początku 1985 roku pierwszy wielki przebój Modern Talking trafił do radia i telewizji, a następnie podbił światowe listy przebojów. „You’re My Heart, You’re My Soul” otworzył Thomasowi drzwi do wielkiej kariery, a zespół Modern Talking stał się znaną na całym świecie marką. Wkrotce powstały kolejne hity „Cheri, Cheri Lady”, „Brother Louie” i inne.

Po zawieszeniu działalności zespołu Thomas Anders rozpoczął prace nad pierwszym solowym albumem.”Different”, który ukazał się w 1989 roku i pokazał artystę zupełnie innego niż ten, którego fani znali z Modern Talking. To był nowy wizerunek i znacznie spokojniejsza muzyka.

W 1994 roku odnowiony został kontakt z Dieterem Bohlenem i najpopularniejszy niemiecki duet wszechczasów wznowił działalność. W roku 1998  album „Back For Good” sprzedał się na całym świecie w 10-milionowym nakładzie i zasypał zespół lawiną złotych i platynowych płyt oraz różnych nagród muzycznych. Wsumie na całym świecie sprzedano ponad 125 milionów płyt.

Drugi okres działalności Modern Talking trwał dłużej niż pierwszy – panowie występowali razem przez ponad 5 lat wydając co roku premierowy album. W czerwcu 2003 Dieter Bohlen nieoczekiwanie ogłosił koniec działalności grupy. Na fonograficzną aktywność Thomasa nie trzeba było tym razem długo czekać. Już w październiku 2003 Thomas wydał singiel „Independent Girl”, a kilka miesięcy później w sklepach pojawił się album „This Time”, „Songs Forever”.

W ostatnich latach Thomas Anders współpracował m.in. z inną legenda lat 80. Sandrą. W zeszłym roku odniósł też wielki sukces ze swoim albumem „Strong”. W Moskwie nagrane zostały dwa teledyski do piosenek „Why Do You Cry” i „Stay With Me” mające promować nowy album. W samej Rosji rozeszło się ponad 300 tys. egzemplarzy płyty.