KOLĘDY ŚWIATA TGD + GOŚCIE

8 października 2019

19 stycznia 2020 r. (niedziela)

godz. 19:00 

Mała Hala TAURON Areny Kraków

Zapraszamy na kolejną odsłonę koncertów „Kolędy Świata: TGD + Goście”. Trasa ta, przygotowywana co roku z okazji świąt Bożego Narodzenia, już od kilku lat spotyka się ze znakomitym przyjęciem widowni w całej Polsce. 19 stycznia 2020 r. koncert odbędzie się w Małej Hali TAURON Areny Kraków.

TGD (Trzecia Godzina Dnia) to jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających zespołów zaliczanych do nurtu pop-gospel. Dzisiejsze brzmienie grupy tworzy kilkunastoosobowy chór, zespół instrumentalny i grono solistów. Repertuar zespołu opiera się na kompozycjach dyrygenta – Piotra Nazaruka. Zespół nagrał do tej pory aż 11 albumów.

Zespół TGD tym razem zabierze nas w muzyczną podróż przez kontynenty i epoki. Towarzyszyć im będą wybitni soliści, których organizatorzy ogłoszą niebawem, a także najmłodsze pokolenie wokalistów, czyli rozśpiewane dzieci z Małego TGD. Na scenie, obok solistów, chórów i rozbudowanego zespołu instrumentalnego, pojawi się znakomity Fair Play Quartet.

Tradycyjne kolędy i znane hity

Usłyszymy piosenki znane z obu świątecznych płyt TGD „Kolędy świata”, ale i znacznie więcej. Zespół sięgnie tym razem po repertuar tradycyjnych kolęd oraz znanych hitów, na które wszyscy czekają, takich jak „Mario czy już wiesz” czy „Noel”, a także po zupełnie nowe tematy muzyczne. Nie zabraknie również melodii „Pierwsza gwiazda”, która na YouTube osiągnęła ponad 6,2 mln wyświetleń, a także świeżego singla promującego trasę.

Tegoroczne koncerty będą rozbudowane o wyjątkowe instrumentarium lidera TGD, Piotra Nazaruka, oraz o kilka specjalnie przygotowanych na tę trasę niespodzianek.  We wszystkich miastach koncertowego szlaku jako support, wystąpi kilkudziesięcioosobowa Szkółka TGD. W poszukiwaniu muzycznych bożonarodzeniowych tradycji artyści zabiorą nas do krajów obu Ameryk, Azji i wielu miejsc w Europie. Będzie to uczta zarówno muzyczna, jak i duchowa!

Warto wiedzieć

Bilety w cenach: 49 zł (strefa D), 79 zł (strefa C), 99 zł (strefa B), 129 zł (strefa A) dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt. Sprzedaż rozpocznie się w poniedziałek (14 października 2019 r.) o godz. 12:00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (media społecznościowe, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Organizatorem wydarzenia jest: Good Taste Production.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.