Koncert Depeche Mode - ważne ogłoszenie

1 sierpnia 2023

❗️ Uwaga, ważne ogłoszenie dla osób wybierających się na koncert Depeche Mode w TAURON Arenie Kraków – przeczytaj uważnie❗️ 👇

👉 ostrzegamy przed oszustami (od)sprzedającymi bilety na ten koncert! Nieważne, czy jest to fejkowe konto w mediach społecznościowych, czy strona resellera, która na pierwszy rzut oka wygląda na profesjonalną – JEDYNE oficjalne kanały sprzedaży biletów to aktualnie Ticketmaster Polska oraz nasz sklep WWW

👉 w piątek 4 sierpnia w Krakowie odbędzie się etap Tour de Pologne. W połączeniu z zamkniętym Mostem Dębnickim możemy z wielką dozą prawdopodobieństwa założyć, że w zachodniej części Krakowa wystąpią znaczne utrudnienia komunikacyjnie. W tym samym dniu, na terenie pobliskiego Muzeum Lotnictwa Polskiego odbywać się będzie Męskie Granie. Prosimy, weźcie to pod uwagę planując dojazd do naszego obiektu (który znajduje się we wschodniej części miasta)

Informacja o zmianach jest dostępna TUTAJ

👉 niezależnie od odbywających się w Krakowie remontów, podczas tak dużych imprez w Arenie ulice wokół obiektu tym bardziej się korkują, im bliżej do rozpoczęcia wydarzenia – dlatego zmotoryzowanych prosimy o przyjazd z dużym wyprzedzeniem (bramy otwieramy już o 18, parking o 16). Wjazd na parking ogólnodostępny będzie się odbywał od ul. Dąbskiej (wjazd na Parking VIP – zgodnie z mapką na wjazdówce, od strony M1).
Sprawdź mapkę dojazdu w naszym sklepie (zostały ostatnie miejsca!)
🅿️ https://sklep.arenakrakow.pl/

👉 osobom, które wybiorą komunikację miejską doradzamy sprawdzenie rozkładów (aktualnie ul. Mogilską do przystanku TAURON Arena Kraków Wieczysta nie kursują tramwaje, jeżdżą natomiast autobusy zastępcze)

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju – obecnie zatrzymują się na nim tramwaje linii: 1, 4, 9, 10, 22, 52, 62 (nocna) i autobus nr 128.

TAURON Arena Kraków Wieczysta – obecnie zatrzymuje się na nim tramwaj linii czasowej nr 74 (do Mistrzejowic) i autobusy: nr 124, 128, 424, 664 (nocny) oraz linia czasowa 704 (Czyżyny Dworzec – Rondo Mogilskie).

TAURON Arena Kraków (przystanek autobusowy przy obiekcie) – zatrzymuje się na nim autobus linii 128.

👉 tak prezentuje się harmonogram koncertu: