KONCERT EMELI SANDÉ – ZMIANA MIEJSCA I DATY KONCERTU

17 stycznia 2018

Zaplanowany na 23 lutego w TAURON Arenie Kraków koncert brytyjskiej wokalistki zostaje przeniesiony. Emeli Sandé  zaśpiewa w prestiżowym ICE Kraków Congress Centre. Zmieni się także data jej występu. Artystka zaprezentuje się po raz pierwszy polskiej publiczności 22 lutego.

Dla osób, które już zakupiły bilety na koncert Emeli Sandé w TAURON Arenie Kraków, zostały przygotowane nowe wejściówki do ICE Kraków Congress Centre w dniu 22 lutego. Widzowie posiadający bilety nabyte za pośrednictwem platformy  www.bilety.imprezyprestige.com, otrzymają je w formie elektronicznej. Nowe bilety w formie elektronicznej przygotowane zostały także przez eBilet.pl dla wszystkich, którzy kupili je za pośrednictwem tej właśnie bileterii. Wymiana wejściówek zakupionych w Empiku nastąpi bezpośrednio przed koncertem.

Osobom, które już zdążyły zakupić bilety, ale z różnych przyczyn nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu w dniu 22 lutego, umożliwiony zostanie zwrot biletów w miejscu ich nabycia: jeśli za pośrednictwem eBilet.pl, czy w salonie Empik, to właśnie tam należy się zgłosić. Gdy bilety kupiono za pośrednictwem strony Prestige MJM – należy się kontaktować pod adresem: info@imprezyprestige.com.

Bilety na wydarzenie można nabywać poprzez strony www.bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju.