KONCERT ENNIO MORRICONE ODBĘDZIE SIĘ ZGODNIE Z PLANEM

16 stycznia 2019

Jak informuje agencja JVS Group koncert Ennio Morricone – 90th Celebration Concert zaplanowany na 19 stycznia 2019 r. w TAURON Arenie Kraków odbędzie się zgodnie z planem. 

„W nawiązaniu do ogłoszenia przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudę 19 stycznia br dniem żałoby narodowej, niniejszym informujemy, że zaplanowany koncert Ennio Morricone – 90th Celebration Concert odbędzie się zgodnie z planem.
„Koncert się odbędzie zgodnie z zapowiedzią. Niemniej chcemy go zmodyfikować tak, aby w sposób jak najbardziej godny uczcić pamięć tragicznie zmarłego Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Maestro Ennio Morricone także jest całym sercem za tym, aby osobiście i poprzez muzykę, okazać należny szacunek zmarłemu Prezydentowi Gdańska oraz wsparcie Rodzinie i Bliskim.
Także rodzaj muzyki i forma koncertu sprzyja refleksji i w żaden sposób nie zakłóci atmosfery żałoby, co jest dla nas tym bardziej ważne, że spotykamy się w dniu pogrzebu Pana Prezydenta Adamowicza. Jednocześnie tuż przed koncertem poprosimy wszystkich uczestników o uszanowanie pamięci Pana Prezydenta minutą ciszy” mówi Anna Czerniejewska, przedstawiciel JVS Group w Polsce.
„Utrzymanie terminu koncertu jest dla nas ważne także z uwagi na widzów, którzy przygotowywali się na spotkanie z Maestro od blisko roku. Jeżeli tylko możemy, to zrobimy wszystko aby nie narażać ich na dodatkowe koszty związane z opłatami za transport czy nocleg. Niemniej okazanie szacunku Panu Prezydentowi oraz poszanowanie uczuć wszystkich pogrążonych w żałobie jest dla nas priorytetem.” – deklaruje Anna Czerniejewska”.
Koncert zaplanowany jest na sobotę 19 stycznia 2019 r na godz. 20.00 w  TAURON Arenie Kraków.