KONCERT WALENTYNKOWY KRÓLOWIE DISCO

4 lutego 2019

9 lutego 2019 r. (sobota)

godz. 17:00 – otwarcie bram

godz. 18:00 – początek koncertu

godz. 21:30 – planowana godzina zakończenia wydarzenia

Bad Boys Blue, Sławomir,  Shanguy, BoneyM, Zenon Martyniuk

Zenon Martyniuk, BoneyM, Bad Boys Blue, Shanguy i Sławomir to Królowie Disco, którzy 9 lutego 2019 roku wystąpią w TAURON Arenie Kraków na specjalnym walentynkowym koncercie. Bilety są w sprzedaży na eventim.pl. Organizatorem wydarzenia jest Solaris Music.

Artyści wykonają swoje największe przeboje: „Przez te oczy Zielone”, „Rasputin”, „Rivers of Babylon”, „Sunny”, „Daddy Cool”, „You’re a woman, I’m a man”, „Pretty Young Girl”, „Miłość w Zakopanem” i wiele innych.

– Weź znajomych i przyjdź na ten wyjątkowy wieczór w rytmach Disco – zachęcają organizatorzy.

Warto wiedzieć

Koncert Walentynkowy Królowie Disco odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 9 lutego 2019 r. o godz. 18:00. Bramy zostaną otwarte o godz. 17:00. Planowana godzina zakończenia wydarzenia: 21:30.

Wejście do obiektu: nr 1, 2, 3.

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

Bilety na wydarzenie są dostępne na portalu www.eventim.pl, w salonach Empik oraz sklepach Media Markt i Saturn.

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 17:00, kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) od godz. 16:30.

Informacje o Pakietach VIP TAURON Areny Kraków są dostępne  TUTAJ.

Organizatorem wydarzenia jest Solaris Music (www.solarismusic.pl).

RESTAURACJA I PUNKTY GASTRONOMICZNE

W dniu wydarzenia serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); klatki schodowe nr 4 i 7. Restauracja północna będzie czynna od otwarcia bram.

Podczas wydarzenia zapraszamy także do punktów gastronomicznych, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, przed otwarciem bram, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3. Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

SZATNIE

W dniu wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł. Płatność wyłącznie gotówką. Zasady korzystania z szatni są dostępne TUTAJ.

PARKING

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

Informacje o parkingu i sprzedaży biletów przez internet na 9 lutego są dostępne TUTAJ.

W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 16:00.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

***

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera TAURON Areny Kraków – www.tauronarenakrakow.pl/newsletter